Zegarki Moschino Cheap and Chic

Projektanci Moschino Cheap and Chic wpadli na ciekawy pomysł. Wymyślili zegarki, które można ozdobić apaszką. Zobaczcie inne hity z ich kolekcji na wiosnę/lato 2010.

W przypadku zegarków nie ma takiego nacisku na zmianę, jak w przypadku ubrań. Zegarków nie zmienia się co sezon i nie trzeba mieć modelu z najnowszej kolekcji, choć warto posiadać kilka egzemplarzy, które będą pasować do różnych stylizacji. Doskonałym rozwiązaniem może być pomysł marki Moschino Cheap & Chic . W aktualnej kolekcji można kupić zegarek w komplecie z apaszką. Chustkę można przewlec przez otwory, dzięki czemu klasyczny zegarek staje się zupełnie innym modelem.

Równie interesującym rozwiązaniem jest bransoletka zrobiona z tarczy zegarków . To idealny dodatek dla podróżniczki, bo każdą tarczę można ustawić na inną strefę czasową. Zwolenniczki klasyki również znajdą coś dla siebie w kolekcji Moschino Cheap and Chic. Klasyka to bowiem podstawa w kategorii akcesoriów. Nic się lepiej nie sprzedaje niż proste, markowe zegarki, które będą pasować do każdej stylizacji. Zagrozić im mogą jedynie modele "must have" oraz propozycje dla zwolenników pokazywania statusu. Bransoleta zrobiona z literek układających się w słowo Moschino z pewnością będzie hitem.

Obejrzyj inne modele w GALERII !

Więcej o: