Kolekcja Britney Spears dla Candies

Po trzech sezonach promowania marki Candie's Britney Spears postanowiła spróbować własnych sił w roli projektantki. Zobaczcie efekty.

Dotychczas Britney Spears pełniła rolę twarzy raczej nieudanych kolekcji Candie's . Będąc ambasadorką marki, pomysł zaprojektowania własnej linii ubrań przeważnie jest jedynie kwestią czasu. Kolekcja Britney już od kilku miesięcy była intensywnie promowana na stronie Candie's, ale mimo to nikt nie spodziewał się spektakularnych efektów. I słusznie.

Dostępna od kilku dni kolekcja jest zupełnie wtórna i banalna. Ma odzwierciedlać styl gwiazdki i składa się jedynie z rzeczy, które Brit włożyłaby osobiście. Ale czy ten argument kogokolwiek przekonuje? Swój styl Brit opisała jako "wygodny i flirciarski", a jej ulubione ubrania to mini sukienki, jeansy i swetry. Zaskoczone?

W kolekcji gwiazdy możemy więc znaleźć denimowe szorty, bezrękawniki i kurtki. Britney chciała również wprowadzić bardziej "trendowe" elementy, jak ćwieki i koronki. Najwyraźniej nie ma dla niej znaczenia, że te rozwiązania nie należą już do najświeższych. Za to na na uwagę zasługują eklektyczne, "poplątane" naszyjniki. Chociaż ten pomysł również zdążył już się trochę zdezaktualizować, propozycje Brit są całkiem udane. Kolekcja Britney dostępna jest w sklepach Kohl's. Ubrania kosztują średnio od 28 do 48$ , a biżuteria - od 14 do 30$.

Projekty Brit możecie zobaczyć w galerii zdjęć.

Britney Spears bez retuszu

Pomysły Brit są
Więcej o: