Piękne rzęsy od M.A.C

Prezentujemy zestawienie 12 maskar do rzęs M.A.C. Sprawdź, która najbardziej Ci odpowiada!

Umalowane rzęsy to podstawa udanego makijażu, a maskara to jeden z tych kosmetyków, który posiada niezaprzeczalną moc natychmiastowej zmiany wyglądu oka. Nawet kobiety, które praktycznie nie stosują makijażu, przyznają, że delikatnie malują rzęsy przed porannym wyjściem z domu. Jednak każda z nas ma inne potrzeby i inne rzęsy. Niektóre kobiety chcą wydłużać rzęsy, inne pogrubiać, jednym zależy na wyrazistym makijażu, jeszcze inne stawiają na subtelny i delikatny. Czasem trudno odnaleźć najlepszą dla siebie maskarę wśród ogromnej ilości tuszów do rzęs dostępnych na rynku.

Marka M.A.C przychodzi nam z pomocą. W swojej ofercie ma 10 maskar, a każda z nich odpowiada konkretnym potrzebom: od wprowadzonej niedawno na rynek maskary Opulash przez podkreślającą Pro Lash po dającą dramatyczny efekt Plush Lash. Nam podobają się przystępne ceny i świetna jakość maskar M.A.C.

EFEKT: NATURALNE RZĘSY

*Pro Lash - Podkreśla

Dodaje rzęsom naturalnie wyglądającego wymiaru i długości, nie pozbawiając ich przy tym lekkości, miękkości i elastyczności. Tworzy objętość, która wydaje się całkowicie naturalna. Nałóż dwie warstwy, żeby uzyskać niesłychany efekt.  Szczoteczka zwęża się ku końcowi, aby równomiernie pomalować wszystkie rzęsy, nawet te w wewnętrznych kącikach oka. Długotrwały, odporny na rozmazywanie, nie osypuje się.

Cena: 62 zł

*Splashproof Lash - Podkreśla

Zapewnia naturalnie wyglądające podkreślenie dzięki zaledwie jednej warstwie. Wodoodporny. Pogrubiający i wydłużający. Rzęsy są jedwabiste, miękkie i elastyczne. Szczoteczka zwęża się ku końcowi, aby równomiernie pomalować wszystkie rzęsy, nawet te w wewnętrznych kącikach oka. Odporny na rozmazywanie.

Cena: 62 zł

*Pro Longlash - Wydłuża

Już jedna aplikacja nadaje rzęsom długość, dzięki której oko otwiera się. Wydłuża, podkręca i unosi rzęsy, jednocześnie zachowując naturalny wygląd. Idealnie wymodelowana szczoteczka, której trójboczne włókna docierają do każdej rzęsy i podkreślają ją. Kremowa, aksamitna formuła dodaje objętości. Odżywia i wzmacnia rzęsy. Długotrwały. Odporny na rozmazywanie.

Cena: 62 zł

*Mascara X - Nadaje Objętość

Kremowa, aksamitna formuła dodaje rzęsom lśniącej, naturalnie wyglądającej objętości. Szybko pokrywa rzęsy od nasady aż po końce. Rzęsy pozostają lekkie i elastyczne. Miękkie włókna szczoteczki w kształcie piłki futbolowej zapewniają maksymalny rezultat. Odporny na rozmazywanie.

Cena: 68 zł

*Dazzle Lash - Nadaje Objętość i Podkręca

Dodaje rzęsom naturalnie wyglądającej objętości i oszałamiająco je podkręca. Gęsta, delikatnie rzeźbiona szczoteczka posiada sprężynową końcówkę, która rozdziela rzęsy i wspaniale je podkręca. Gęsta, aksamitna formuła szybko pokrywa rzęsy od nasady po końce. Rzęsy pozostają miękkie, lekkie i nawilżone. Długotrwały, nie osypujący sie i odporny na rozmazywanie.

Cena: 68 zł

EFEKT: DRAMATYCZNE RZĘSY

*Studio Fix Lash - Podkreśla

Innowacyjna formuła o konsystencji pianki wspaniale podkreśla rzęsy, nadaje im objętość i unosi je, pokrywając tuszem każdą rzęsę dla uzyskania bardziej dramatycznego efektu. Szczoteczka o nowym kształcie zapobiega sklejaniu się rzęs. Bogaty w pigmenty. Długotrwałe polimery szybko pokrywają rzęsy od nasady aż po końce. Rzęsy pozostają lekkie, uniesione, giętkie i pełne. Nie sklejają się.

Cena: 62 zł

*Zoom Lash - Nadaje Objętość

Za jednym pociągnięciem pokrywa rzęsy od nasady aż po końce dla uzyskania bardziej dramatycznego efektu, który utrzymuje się przez cały dzień. Kremowa, aksamitna formuła dodaje rzęsom gęstości dzięki krzemionce i odżywia je dzięki zawartości panthenolu i witaminy E. Rzęsy są sprężyste, lekkie i miękkie. Mocno wymodelowana szczoteczka posiada trójboczne włókna, żeby dosięgnąć i oddzielić każdą rzęsę, uwydatniając przy tym każde podkręcenie. Odporny na rozmazywanie.

Cena: 62 zł

*Zoom Fast Black Lash - Intensywnie Podkreśla dzięki Węglowej Czerni

Taki sam jak Zoom Lash, tylko że zawiera pigment węglowej czerni. Nasyca rzęsy głęboką czernią dla uzyskania ciemnej, dramatycznej objętości. Kremowa, aksamitna formuła wzmacnia rzęsy i odżywia je. Rzęsy pozostają miękkie, lekkie i elastyczne. Mocno wymodelowana szczoteczka dociera do każdej rzęsy i oddziela ją, uwydatniając każde podkręcenie.

Cena: 62 zł

*Fibre Rich Lash - Nadaje Objętość

Wyjątkowa formuła dodaje rzęsom niesamowitej objętości i wzmacnia je. Opatentowana kombinacja krótkich i długich włókien wydłuża i oddziela rzęsy. Maleńkie włókna bez trudu pogrubiają i wydłużają Twoje rzęsy, które stają się grube jak nigdy dotąd. Kremowa, aksamitna formuła. Długotrwały, odporny na rozmazywanie.

Cena: PLN 62

*Plush Lash - Nadaje Objętość i Podkręca

Podwija rzęsy i nadaje im objętość dzięki innowacyjnej technologii. Równomiernie pogrubia rzęsy, zmieniając je w prawdziwy wachlarz. Płynna, nawilżająca formuła chroni rzęsy przed wysuszeniem. Opatentowana szczoteczka nanosi na rzęsy doskonałą warstwę tuszu, zapewniając natychmiastowe podkręcenia i dramatyczny efekt. Nie rozmazuje się i nie osypuje.

Cena: 62 zł

*Opulash - Nadaje Objętość i Podkręca

Dzięki olbrzymiej szczoteczce rzęsy stają się pełne, uniesione i gęste. Włókna rozchodzą się we wszystkich kierunkach, żeby uzyskać grubą, intensywną, równomierną aplikację produktu, jednocześnie nie sklejając rzęs. Długotrwała formuła - do 15 godzin - szybko pogrubia rzęsy, od nasady aż po końce. System wodnego żelu dodaje rzęsom wspaniałej giętkości i nawilża je. Zawiera naturalny wosk pszczeli.

Cena: 62 zł

*Prep+Prime Lash - Przygotowuje

Nadzwyczajna baza, która wzmacnia działanie tuszu do rzęs. Początkowo biała, po wyschnięciu staje się półprzezroczystą bazą. Wygładza i odżywia rzęsy. Zwiększa działanie pogrubiające i wydłużające każdej formuły. Wydłuża trwałość tuszu do rzęs.

Cena:  54 zł

Która z maskar M.AC odpowiada Ci najbardziej?
Więcej o: