Nowy zapach Giorgio Armani Aqua di Gioia

Giorgio Armani i jego Aqua di Gio to już legenda w świecie perfum. Nowy zapach Aqua di Gioia to ukłon w stronę kobiet zainspirowany odległymi wyspami, gdzie projektant znalazł swój własny azyl.

Dopiero po 15 latach Giorgio Armani zdecydował się na odświeżenie znanej na całym świecie kompozycji zapachowej Aqua di Gio. Ta nowsza wersja klasyki dostępna jest w sprzedaży od czerwca, mimo, iż swą premierę miała już w marcu.

Zarówno zapach jak i sam flakon nawiązują do kobiety i natury . To pragnienie upajającej i pobudzającej zmysły ucieczki w nieznane, gdzie deszcze oraz bryza morska łączą się z całym bogactwem natury.

Bazę zapachu tworzy głęboki aromat krystalicznej wody , oraz drzewo cedrowe połączone z akordem brązowego cukru oraz labdanum, które jest niezwykle rzadko występującą rośliną posiadającą zwierzęce nuty zapachowe.

Cena: 30 ml - 195 zł

50 ml - 270 zł

100 ml - 355zł

Nuta głowy jest mięta i włoska cytryna - zapach jest dzięki temu bardzo świeży . To pierwsze wrażenie zapachowe przechodzi z czasem w wodną nutę serca, którą jest jaśmin. To właśnie on nadaje tym perfumom zaskakujący i wyrafinowany zapach.

Również wygląd flakonu łączy w sobie mieszankę morskich fal oraz kobiecych kształtów , a jednocześnie przypomina klasyczny flakon Aqua dio Gio. szmaragdowa kropla stanowi naturalne przedłużenie efektu fali, a jednocześnie integralna pieczęć flakonu.

Więcej o: