Wystawa "Kate who"?

Mario Testino postanowił uhonorować ikonę naszych czasów i zorganizował wystawę prezentującą 18 fotografii, które zrobił Kate Moss w 1996 roku.

Mario Testino jest fanem urody Kate, którą promuje na każdy sposób. Przez lata robił jej zdjęcia i stwierdził, że przyszedł czas na podsumowanie tej współpracy. Postanowił pokazać światu wcześniej nie prezentowane dzieła. W londyńskim Phillips de Pury & Co. zorganizował wystawę zatytułowaną "Kate Who?" , na której prezentuje serię nigdy nie pokazywanych zdjęć Kate Moss zrobionych w 1996 roku. Fotografie modelki zostały powiększone do imponujących, rzeczywistych rozmiarów. Ekspozycja potrwa do połowy lipca, a później odbędzie się aukcja.

Słynny fotograf przygotował również album ze zdjęciami supermodelki zatytułowany "Kate Moss by Mario Testino ", który zostanie wydany 25 lipca . Mario uważa bowiem, że Kate jest ikoną naszych czasów. Zgadza się z nim Simon de Pury prezes Phillips de Pury & Co., który twierdzi, że supermodelka jest współczesną Marylin Monroe .

Wystawa "Kate who?" potrwa do 15 lipca 2010.

Kate Moss na otwarciu wystawy - oceń stylizację.

Kate Moss:
Więcej o: