Victoria Beckham zmieniła image?

Victoria Beckham ostatnio coraz częściej pojawia się w dziewczęcych stylizacjach. Być może to wpływ lata, miłość do kolekcji Miu Miu, a może zwyczajna tęsknota za młodością?

Victoria Beckham wyraźnie szuka alternatywy dla swoich dotychczasowych przyzwyczajeń stylowych. Dotychczas na większości ważnych gal występowała we własnych projektach z Victoria Beckham Collection . Jako ikona stylu i uosobienie elegancji niedawno została konsultantem do spraw designu samochodów Land Rover. Ale prywatnie odbiega od przypisywanego jej, charakterystycznego stylu. Ostatnio można było ją spotkać w bardzo dziewczęcych stylizacjach . Victoria upatrzyła sobie wiosenno - letnią kolekcję Miu Miu (sukienkę w jaskółki) i Marc by Marc Jacobs (zwiewną sukienkę w kokardki). Tym razem na nowy look zdecydowała się również podczas wieczornego wyjścia, a konkretnie obchodów 10 urodzin NET-A-PORTER . Wystąpiła w przerobionej wersji sukienki z kolekcji Miu Miu Resort 2010. Spódniczka pierwotnie była w kolorze beżu, ale Victoria wolała mieniący błękit. Gwiazda przeważnie nosi obcisłe ubrania. Luźna góra w stylu urban chic i łańcuch na szyi (Lanvin) to ciekawa odmiana. Jedyna "dawna" słabość to beżowe szpilki Briana Atwooda.

Ocena Luli: 10

Podoba nam się nowa Victoria. Jej charakterystyczny styl oczywiście robi wrażenie, ale stał się już zbyt przewidywalny. Gwiazda udowodniła, że wciąż jest otwarta na nowe pomysły . I odnosimy wrażenie, że zaczęła się nawet trochę uśmiechać.

Victoria BeckhamVictoria Beckham Richard Young/ Rex Features/ East News

Co sądzisz o stylizacji Victorii?
Więcej o: