Paznokcie Lindsay w kolorach tęczy...

... i z mocnym przekazem! Czemu panna Lohan zrobiła sobie taki manicure?

Lindsay Lohan to jedna z tych gwiazd, które swoją osobą wywołują duży szum medialny : od nieudanych romansów, przez problemy z prawem, po, najbardziej błahe, modowe i urodowe wpadki . Lindsay, kiedyś ikona mody nastolatek na całym świecie, dziś częściej pojawia się w kobiecych pismach w kontekście ubraniowych faux pas. Czasem jednak udaje się aktorce wzbudzić zachwyt dawnych wielbicieli jej stylu. Lindsay od zawsze znana była jako gwiazda lubiąca ryzykować i bawić się konwencją. To ona wylansowała noszenie legginsów (nawet z krótkimi, odsłaniającymi pupę bluzkami), a teraz stawia na wyrazisty manicure !

Z tak umalowanymi paznokciami pojawiła się na rozprawie sądowej (niestety manicure nie przyniósł aktorce szczęścia - została skazana na 90 dni pobytu w więzieniu ). Tęczowy manicure był jednak tylko tłem dla bardziej dosłownego sygnału, który Lindsay postanowiła przekazać (prawdopodobnie paparazzim). Napis na środkowym palcu lewej ręki Lindsay głosił: "Fuck U" - tłumaczyć nie trzeba, przekaz wydaje się jasny.

Hitem zeszłego roku były tzw. Minxy - bardzo trwałe naklejki na paznokcie w ciekawych, wyrazistych kolorach i wzorach. Modę na nie rozpropagowała Beyonce , która z Minxami wystąpiła w swoim, kultowym już teledysku do piosenki "Single Ladies". Czy dzięki Lindsay "statement manicure" stanie się trendy? Zobaczymy, póki co panna Lohan ma przed sobą 90 spokojnych dni na poćwiczenie kaligrafii...

Więcej zdjęć Lindsay w oryginalnym manicurze w GALERII

Jak Ci się podoba manicure Lindsay Lohan?
Więcej o: