Hołd dla Alexandra McQueena

Alexander MCQueen na stałe zapisał się w historii mody, a jego niesamowite dzieła zostały uwiecznione w dwóch publikacjach, które warto mieć w biblioteczce.

W 2003 roku grupa redaktorów z wydawnictwa Visionarie odwiedziła biura Alexandra, by omówić z nim współpracę nad publikacją poświęconą jego talentowi, jednak to wydanie nigdy nie powstało. Teraz, by uczcić zmarłego projektanta postanowili oddać mu hołd i stworzyli dzieło, które znajdzie się w biblioteczkach największych kolekcjonerów - "Visionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueen ". Egzemplarz będzie kosztować 295 dolarów , ale jest wart tej ceny. Numer powstanie w limitowanej ilości 1500 sztuk , ale o cenie zadecydowała znakomita oprawa. Karki zostały zrobione z ozdobnego papieru z nasionami, które można zasadzić, a pudełko w którym zostanie dostarczona książka jest owinięte w bogato zdobiony materiał użyty w kolekcji Alexandra McQueena na wiosnę/lato 2010. To prawdziwy unikat.

Visionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueenVisionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueen www.visionaireworld.com

Druga publikacja jest tańsza , ale równie godna polecenia . Kristin Knox postanowiła napisać książkę o imponującej karierze projektanta. Publikacja "Alexander McQueen: Genius of a Generation " to pierwsza, kompletna biografia Alexandra McQueena. Autorka zaprosiła do współpracy ludzi mody, którzy mieli przyjemność znać genialnego projektanta. Książka będzie, więc pełna komentarzy znanych dziennikarzy modowych i innych specjalistów z branży. Oprócz informacji z życia projektanta zawiera również 125 zdjęć z pokazów, włączając fotografie jego ostatnich projektów zaprezentowanych w Paryżu tego roku. Warto mieć ją w swojej biblioteczce.

Visionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueenVisionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueen www.visionaireworld.com

Publikację "Visionaire 58 Spirit, A Tribute to Lee Alexander McQueen " można kupić na stronie wydawnictwa , a książkę "Alexander McQueen: Genius of a Generation " w sklepie Amazon.com .

Alexander McQueen: Genius of a Generation

Książki o projektantach mody:
Więcej o: