Czy tipsy wciąż są modne?

Parę lat temu były absolutnym hitem. Niemal wszystkie kobiety chciały je mieć. Kosmetyczki miały ręce pełne roboty. Dziś o sztucznych paznokciach niewiele się już mówi, znacznie rzadziej też je robi. Czy są już zupełnie demode?

Większość z nas pewnie doskonale pamięta moment, w którym tipsy stały się kosmetycznym hitem . Nie dość, że wyglądały ładnie, to były bardzo praktyczne. A przynajmniej takie się wydawały.

Akryl, potem żel . Kobiety oszalały na punkcie sztucznych paznokci. Różne kształty i kolory, różne wzorki i cyrkonie, elementy wtapiane...

Potem okazało się, że tipsy też można przestylizować i są wówczas głównym element kiczu. Zaczęły tracić na popularności.

Jola Rutowicz/ForumJola Rutowicz/Forum Jola Rutowicz/ForumJola Rutowicz/ForumJola Rutowicz/Forum Jola Rutowicz/Forum

Zdecydowanie nie modne są te nienaturalnie długie i spiczaste oraz zanadto kolorowe. No chyba, że to jakieś wyjątkowe okoliczności, lub stylizowane i przebierane imprezy.

Jola Rutowicz/Forum

Jola Rutowicz/Forum

Dziś potwierdza się zasada mówiąca, że wszystko co modne z czasem przemija. Coraz rzadziej spotykamy zwolenniczki tipsów. W tym momencie ich miejsce zajęła inna kosmetyczna rewelacja, a mianowicie - przedłużane rzęsy.

Jola Rutowicz/Forum

Najładniejsze i najmodniejsze są dziś zadbane i naturalne paznokcie . Nawet gwiazdy coraz częściej zdejmują sztuczne paznokcie i stawiają na naturę.

Jeśli jednak decydujecie się na tipsy - również wybierzcie tą naturalniejszą wersję . Nie przesadzajcie z ich długością. Mimo, że nie są prawdziwe - powinny je jak najbardziej przypominać. Zamiast kolorowych wzorków - zdecydujcie się na przykład na delikatny french lub jednolity kolor. W tym sezonie bardzo modne są kolory sorbetów. Kolorowe stylizacje z brokatem - dobrze będą pasowały na sylwestra, lub inne wieczorowe okazje. Na co dzień będą wyglądały po prostu tandetnie.

Jola Rutowicz/Forum

Katarzyna B.

Czy twoim zdaniem tipsy wciąż są modne?
Więcej o: