Nowości kosmetyczne do pielęgnacji twarzy Lirene

3 nowe produkty firmy Lirene to kosmetyki, które mają precyzyjnie uzupełniać podstawową pielęgnację przeciwzmarszczkową i dbać o te partie twarzy, które są najbardziej narażone na proces starzenia się skóry.

Ideale Skin Duo Activation to kosmetyki wygładzające poszczególne części twarzy, szyi i dekoltu.

Produkty te maja stanowić uzupełnienie naszej codziennej pielęgnacji. Wiele kobiet stosuje regularnie krem na dzień i na noc oraz odpowiednio dopasowany do swojego wieku krem pod oczy. Nadchodzi bowiem moment, kiedy to nie wystarcza. Warto wówczas uzupełnić działanie kremów przeciwzmarszczkowych w miejscach, które wymagają największej uwagi:

- na czole,

- wokół ust,

- wokół oczu,

- na szyi oraz dekolcie.

3 nowe produkty Lirene zawierają silniej skoncentrowane składniki aktywne takie jak:

- kwas hialuronowy,

- wyciąg z ostropestu,

- wyciąg z purpurowego storczyka.

Mają one działać zarówno na poziomie naskórka jak i wnikać w głębiej umiejscowione warstwy skóry.

1) Korektor zmarszczek mimicznych i statycznych

Korektor zmarszczek mimicznych i statycznych Lirene powstał z myślą o kobietach, które potrzebują dodatkowego wsparcia w walce z oznakami starzenia się skóry w miejscach szczególnie na ten proces narażonych - na czole oraz wokół ust i oczu.

Cena: 39,90zł

Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu ma pomagać w pozyskiwaniu energii przez komórki skóry i zmniejszać szkody powodowane promieniami UV. Dzięki składnikom aktywnym ma docierać do głębszych warstw skóry, stymulując odbudowę włókien kolagenowych i korygując od wewnątrz nawet głębokie zmarszczki.

2) Nawilżająco-napinający krem na szyję i dekolt

Niektóre partie naszego ciała, takie jak szyja i dekolt, są wyjątkowo wrażliwe na działanie czasu i dlatego wymagają szczególnej pielęgnacji niezależnie od biologicznego wieku kobiety. Krem oprócz wspomnianych już składników aktywnych zawiera olejek jojoba, wyciąg z orchidei i kwasu hialuronowego, a ponadto  ma nawilżać, uelastyczniać i poprawiać napięcie skóry szyi i dekoltu.

cena: 34,90zł

3) Skoncentrowane serum wygładzająco-nawilżające

Serum intensywniej niż krem nawilża, wygładza oraz podnosi i napina starzejące się partie skóry twarzy. Kosmetyk ma redukować zmarszczki i linie mimiczne, przywracać skórze elastyczność i jędrność dodatkowo nawilżając skórę. Równoległe stosowanie serum z kremem na dzień/na noc wspomaga odnowę komórkową i zapewnia efekt odmłodzenia.

Grzegorz Cena: 55 zł

Zobacz też:

Piękne rzęsy od M.A.C

MAC MAC  materiały prasowe MAC

Więcej o: