Joanna Krupa - romantycznie

Jesienią Joanna Krupa poprowadzi polską edycję "Top Model. Zostań Modelką" na antenie TVN. Na warszawskim castingu do programu postarała się, żeby być wzorem dla kandydatek.

Joanna Krupa postawiła na prostotę. Długa łososiowa suknia idealnie podkreśla figurę modelki. Nie ma tu ostentacji - Joanna wygląda naturalnie i kobieco. Duża torba Louis Vuitton dodaje charakteru i sprawia, że całość nie wygląda mdło. Kolor łososiowy zestawiony z brązem to bardzo udane zestawienie. Transparentne błyszczyki ostatnio straciły na popularności, ale modelka przypomniała nam, że mogą wyglądać bardzo efektownie.

Ocena Luli: 10

Joanna wygląda pięknie i naturalnie. Najseksowniejsza polska modelka znana z drapieżnych sesji, tutaj pokazała swoją dziewczęcą stronę.

Na castingu w Warszawie do programu 'Top Model. Zostań Modelką' Joasia pojawiła się w łososiowej sukience, która oblewała jej nienaganną sylwetkę. Na castingu w Warszawie do programu "Top Model. Zostań Modelką" Joasia pojawiła się w łososiowej sukience, która oblewała jej nienaganną sylwetkę.  FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Stylizacja Joanny jest...
Więcej o: