Crystal Renn - to jednak był retusz

Modelka Crystal Renn w końcu zabrała głos w sprawie dotyczącej zdjęć Fashion for Passion, na których wygląda niezwykle szczupło. Powiedziała, że zostały wyretuszowane. 

Po tym, jak Nicholas Routzen umieścił zdjęcia Crystal Renn na swoim blogu wszyscy chcieli wiedzieć, czy modelka znowu ma zaburzenie jedzenia. Modelka wyglądała na nich niezwykle szczupło . Crystal była bardzo zaniepokojona, gdy jej waga ponownie stała się tematem dyskusji, więc postanowiła zabrać w niej udział.

Kiedy zobaczyłam zdjęcia, myślę, że zamurowało mnie na dobre 5 minut, wpatrywałam się w nie z otwarta buzią. Nie wiem co zrobiono z tymi zdjęciami i kto to zrobił, ale według mnie wyglądają na wyretuszowane. I słuchajcie, wszyscy retuszują, ale nie róbcie ze mnie kogoś kim nie jestem." - Crystal Renn powiedziała w wywiadzie dla Glamour.

Po tym wywiadzie redaktorzy skontaktowali się z autorem zdjęć. Fotograf Nicholas Routzen starał się wytłumaczyć, jak to się stało. Przyznał się, że poprawił jej kształty , ale nie zrobił niczego, czego nie robi podczas innych sesji. Dodał też, że zawsze się stara, by kobiety wyglądały pięknie. Czyli jednak piękno nadal oznacza szczupłość?

Modelka powiedziała, że to retusz, ale zapewne nikogo by to nie przekonało. Zainteresowani sprawą chcieli dowodu , dlatego Crystal i jej agent postanowili go dostarczyć. W internecie można obejrzeć krotki filmik nagrany przez agenta Crystal podczas sesji dla Fashion for Passion, na którym modelka nie wygląda tak szczupło, jak na zdjęciach. To dowód na to, że nie schudła aż tak bardzo. Fani modelki mogą być spokojni. Crystal powiedziała, że doskonale wie, jak wyglądała mając anoreksję i nie uważa, że była wtedy atrakcyjna. To oznacza, że na dobre poradziła sobie z problemem.

Crystal Ren zdjęcia Fashion for Passion i wideo z sesjiCrystal Ren zdjęcia Fashion for Passion i wideo z sesji fot. kolaż lula.pl

Więcej o: