Maseczka typu peel-off

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej maseczek. Czasami wręcz nie możemy nadążyć za nowościami. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dziś więcej informacji o maseczce typu peel-off.

Od innych maseczek różni się się przede wszystkim żelową konsystencją . Po nałożeniu w zaledwie kilka minut zasycha na twarzy tworząc przeźroczystą powłokę.

Po 15 minutach możemy zacząć ją odrywać. Być może pierwsze wrażenie nie jest zbyt przyjemne. Ale efekt jest widoczny od razu po zdjęciu.

Przed nałożeniem maseczki dobrze jest dokładnie oczyścić skórę z makijażu. Natomiast po zdjęciu przetrzeć twarz tonikiem i wklepać krem.

Maseczkę tego typu dobierzecie do rodzaju i potrzeb skóry. Na rynku jest obecnie wiele propozycji. Usuwa ona zanieczyszczenia i martwe komórki z porów skóry. Dzięki temu skóra jest wygładzona i odświeżona. Lepiej wchłania aktywne substancje z kremów. Jedne maseczki ściągają pory, inne mają właściwości rozjaśniające. Dużą zaletą jest to, że nie brudzi, szybko zasycha, a jej ściągnięcie nie zajmuje wiele czasu. Nie musimy tracić go również na usuwanie resztek kosmetyku.

Wiele firm ma obecnie w swoich ofertach maseczki typu peel - off.

Możecie zaopatrzyć się w takie w tubce:

Cena 25zł

Cena: 149zł

Lub też w jednorazowych saszetkach:

Cena: 2-5 zł

Więcej o: