Torebka Marc Jacobs

Latem stawiamy na wygodę i luz. Błyszczące torebki zostawiamy na wieczór i specjalne okazje. Marc Jacobs przekonuje jednak do noszenia ich również w ciągu dnia. Co Wy na to?

Torba Marca Jacobsa zrobiona została ze skóry i cekinów . To odważne połączenie zwykle jest wykorzystywane w dodatkach na specjalne okazje, ale projekt z kolekcji Jacobsa nadaje się na co dzień. Ten przewrotny pomysł udał się dzięki doskonałemu połączeniu cekinów i skóry . Cekiny są zwykle wykorzystywane do ozdoby, ale tutaj stanowią bazę. Ten zbyt dekoracyjny model trzeba było stonować prostym elementem, więc dodano skórzaną klapę. Nadaje ona elegancji i łagodzi. Do tego skórzana rączka ze złotym łańcuszkiem i złote zapięcie. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i są doskonale dobrane kolorystycznie.

Ten model proponujemy zestawić z ubraniem w neutralnych kolorach . Może to być biała sukienka, albo jasne spodnie i beżowa koszula. Ważne by strój był klasyczny, a fasony proste, bo torba powinna być głównym dodatkiem stylizacji.

Torbę można kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter . Kosztuje 795 euro .

Torba Marc Jacobs:
Więcej o: