Wybieramy najlepszy krem antycellulitowy!

Akcja wybierania kosmetycznych hitów trwa. Tym razem bierzemy pod lupę antycellulitowe kremy. W głosowaniu wezmą udział te, które wy sprawdziłyście i uważacie, że są godne polecenia. Liczymy na wasze propozycje!

Uporczywy problem z cellulitem dotyczy niemal każdej kobiety. Nawet tych zupełnie szczupłych. Walczymy z nim na wiele sposobów. Diety, ćwiczenia, kremy . I na tych ostatnich właśnie się skupimy. Wspomagają one walkę z defektem i są odpowiedzialne na ujędrnienie naszej skóry i poprawę jej napięcia.

Tym razem odrobinę zmienimy zasady naszego głosowania . Ponieważ to wy wybieracie swoje najbardziej cenione produkty - napiszcie nam najpierw swoje propozycje.

Nie chcemy wam sugerować, które kosmetyki są skuteczne, ponieważ każda w was z pewnością ma swoje ulubione i sprawdzone.

Napiszcie o tym, który krem antycellulitowy sprawdziłyście i jesteście z niego zadowolone. Spośród propozycji wybierzemy 10, które pojawią się w komentarzach najliczniej, a następnie zrobimy oficjalne głosowanie i wybierzemy jednego zwycięzcę.

Prosimy, abyście napisały nazwy w komentarzach!

Zobaczcie:

Wybieramy kosmetyczne hity! Najseksowniejsze perfumy - WYNIKI

Więcej o: