Trzy okładki - ta sama sukienka

Jeszcze się sezon nie zaczął a sukienka z jesienno-zimowej kolekcji Miu Miu już jest hitem. Pojawiła się na trzech okładkach ważnych czasopism o modzie w tym samym czasie.

Jako pierwsza wystąpiła w niej Eva Mendes . Aktorka pozowała w żółtym modelu do lipcowego numeru W Magazine . Na zdjęciu widać charakterystyczny dekolt ozdobiony kwiatkami i kokardką. Nie ma wątpliwości, że to projekt Miu Miu. Ten sam model został wybrany do kampanii reklamującej kolekcję na jesień/zimę 2010/2011.

Później na półkach pojawiły się dwa brytyjskie wydania najważniejszych czasopism o modzie - Elle i Vogue na sierpień 2010 . Na obu okładkach pojawiła się ta sama sukienka Miu Miu. Redakcja Elle wybrała Lily Allen i pasujący do jej urody delikatny, fiołkowy kolor sukienki. Za to okładka biblii mody nie mogła się obejść bez modelki. Freja Beha Erichsen ma na sobie suknię w pomarańczowym kolorze.

Niektórzy uważają, ze to wielkie faux pas , ponieważ trzy tak zbliżone do siebie czasopisma nie powinny mieć podobnych okładek. Jednak jedyną rzeczą, która je łączy jest sukienka. W dodatku na każdym zdjęciu ma inny kolor i jest zaprezentowana w zupełnie inny sposób. Co Wy sądzicie o tej sprawie?

Kolorowa kampania Miu Miu

Najbardziej podoba mi się okładka:
Więcej o: