Powstanie kolekcja Wonder Women od M.A.C

Jedno z największych wydawnictw komiksowych postanowiło połączyć swoje siły z kosmetyczną firmą M.A.C. Limitowanej edycji kosmetyków możemy spodziewać się jednak dopiero na wiosnę 2011 roku.

W środę firma M.A.C Cosmetics ogłosiła, że we współpracy z wydawnictwem komiksowym DC pracują nad nową linią kosmetyków , której główną bohaterką będzie Wonder Women.

Wonder Women jest jedną z trzech najbardziej znanych postaci świata DC. Komiksowa postać jest członkinią żeńskiego plemienia Amazonek. W swojej "cywilnej" sekretnej tożsamości funkcjonuje jako Księżniczka Diana,  ambasadorka Amazonek w świecie ludzi. Bardzo znana i popularna postać w USA.

Marka M.A.C znana jest ze swych kreatywnych i pomysłowych projektów.

W zestawie, który pojawi się w wszystkich punktach sprzedaży M.A.C na całym świecie na wiosnę 2011 roku znaleźć będzie można: pomadki, cienie do powiek, pudry i lakiery do paznokci. W cenach od 13-49$.

Jak podoba wam się pomysł?

Kim Kardashian zaczęła świętować tegoroczne Halloween już 30 pażdziernika! Wydała wielką imprezę, a sama przebrała się za kultową, komiksową postać Wonder Woman. Strój miała dopracowany w każdym calu! Wszystko wyglądało idealnie!Kim Kardashian zaczęła świętować tegoroczne Halloween już 30 pażdziernika! Wydała wielką imprezę, a sama przebrała się za kultową, komiksową postać Wonder Woman. Strój miała dopracowany w każdym calu! Wszystko wyglądało idealnie! Kim Kardashian fot. forum

Zobacz też:

Limitowana kolekcja szminek od MAC

Co myślicie o kolekcji kosmetyków z Wonder Women?
Więcej o: