Gwiazdy bez makijażu - Hillary Duff

Gwiazdy nie zawsze błyszczą pięknym jasnym blaskiem. Gdy nie ma czerwonych dywanów i świateł fleszy podobnie jak my próbują żyć normalnie.

Przyjęcia, premiery, wielkie gale - wymagają od gwiazd perfekcyjnego wyglądu . Idealna fryzura i makijaż to część wizerunku, który sprzedają światu. Kiedy jednak wracają do domu zajmują się swoimi sprawami i zwyczajnym życiem. Make up i suknię od znanych projektantów zamieniają na wygodny dres.

Hillary Duff znamy od tej wystylizowanej strony. Media sprzedają piękno, które później kupują kobiety na całym świecie - wierząc w to, że bez ładnej fryzury i makijażu wyglądamy niczym "szare myszki". Oczywiście bez wątpienia dodaje nam to uroku i kobiecości, nie dajmy się jednak zwariować i złapać w pułapkę wiecznego dążenia do ideału.

Gwiazda jest przykładem tego, że pięknie można wyglądać również bez stylizacji, sukni, czy kosmetyków. Czasami to naturalność i dziewczęcy urok sprawiają, że wyglądamy najpiękniej . Zobaczcie:

BOA / SPLASH NEWS/EAST NEWS/BOA / Splash News

BOA / SPLASH NEWS/EAST NEWS/BOA / Splash News

Hillary Duff właśnie wyszła z siłowni i mimo tego, że na zewnątrz już czekali paparazzi - wcale nie przejmowała się, że wyjdzie bez makijażu. I dobrze, bo zarówno w nim jak i bez niego wygląda bardzo dobrze.

EVERETT COLLECTION/EAST NEWS/

Co wy o tym myślicie?

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA

W jakim wydaniu Hillary Duff podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: