Kate Moss w kampanii Balmain

Polska modelka Anja Rubik nie pojawi się ponownie w kampanii Balmain. Została zastąpiona przez Kate Moss.

W kampanii na wiosnę/lato 2009 wystąpiła Daria Werbowy i została również wybrana do sesji na wiosnę/lato 2010. Wielu osobom wydawało się, że tak samo będzie z Anją , która pojawiła się w ubiegłorocznej reklamie na zimę. Założyli, że powtórzy sukces Darii i kolejny raz będzie reklamować markę Balmain . Jednak tak się nie stało. Do najnowszej kampanii zatrudniono supermodelkę Kate Moss , która pomimo wielu obowiązków znalazła czas na sesję dla francuskiej marki.

Kate Moss w kampanii Balmain na jesień/zimę 2010/2011Kate Moss w kampanii Balmain na jesień/zimę 2010/2011 fot. mat. prasowe

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie reklamowe kolekcji Balmain na jesień/zimę 2010/2011 . Już widać, że nowa kampania zupełnie różni się klimatem od poprzedniej na wiosnę/lato w której wzięła udział Daria Werbowy. Zdjęcie jest proste i minimalistyczne . Kate Moss leży na czarnej, skórzanej kanapie. Modelka ma na sobie czarne szpilki, czarne, skórzane spodnie z suwakami na dole, bluzkę i złotą marynarkę . Wydawałoby się, ze autorem fotografii jest Juergen Teller, ale zrobili je Inez Van Lamsweerde i Vinoodh Matadin .

Co sądzicie o tej reklamie? Jaki jest jej przekaz? Nam zdjęcie kojarzy się z lenistwem i wielkim zmęczeniem. A Wam?

Więcej o: