Saga "Twilight" inspiracją do powstania linii kosmetyków

Dla wszystkich prawdziwych fanów sagi "Zmierzch" to ważna wiadomość. Seria kosmetyków Twilight dostępna jest już w Polsce i składa się z dwóch linii: Luna Twilight oraz Volturi Twilight.

Twilight Beaut y to nowa marka kosmetyków , której inspiracją do powstania była saga "Zmierzch". W jej składzie znajdziemy dwie linie: Luna Twilight oraz Volturi Twilight.

1) Luna Twilight

To ta jaśniejsza i bardziej świetlista część dla kobiet, które chcą postawić na blask. Poświata w tym przypadku symbolizuje światło, które przenika ciemność. Bardziej poetycko rzecz ujmując: siłę miłości Edwarda do Belli, która nie ustaje mimo dzielących ich przeszkód.

Na opakowaniach produktów znajdziecie cienie drzew, które są nieodłącznym elementem krajobrazu całej historii.

Cienie Moonshadows Fancy, cena: 62zł

Zestaw do makijażu Color Pallete Alice, cena: 86zł

Róż kremowy, Mortal Blow Blushing Cream, cena: 68zł

Balsam w pomadce Just Bitten Lullabye, cena: 55zł

2) Volturi Twilight

Ma z kolei symbolizować wieczne piękno. Każdy fan wie, że Volturi to największy i najpotężniejszy klan wampirów na świecie. Dzięki temu, że budzą powszechny szacunek nazywani są przez resztę rodziną królewską. Wampir oznacza innymi słowy nieśmiertelne i ponadludzkie piękno.

Herb potężnej rodziny Volturi jest główną częścią logo marki i znajduje się na każdym produkcie z linii. Linia kosmetyków Volturi jest w swej wizualnej postaci jest nieco bardziej mroczna przełamana ponadczasową czernią.

Tusz do rzęs Crown Metallic Mascara Black Knight, cena: 49zł

Cienie sypkie Labirynth, cena: 27 zł

Błyszczyk Enrapture Obcess, cena: 37zł

Emulsja zapachowa do ciała Reign Scented Body, cena 55zł

Inne kosmetyki z tych serii znajdziecie na stronie www.twilightcosmetics.pl

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA

Więcej o: