Beżowa kampania Chloe

Szykowna reklama Chloe z Raquel Zimmermann składa się tylko z trzech zdjęć i pozostawia pewien niedosyt.

Wybór Raquel do kampanii francuskiego domu mody jednych zaskoczył , bo uważają, że modelka zupełnie nie pasuje do kolekcji na jesień/zimę 2010/2011, a innych wręcz przeciwnie. Ci drudzy uważają bowiem, że posiada ona zrównoważoną i nienarzucającą się elegancję, która doskonale pasuje do klimatu Chloe. Pojawiła się też opinia, że Raquel Zimmermann i Chloe to zbyt oczywista kombinacja , ale dzięki niej francuski dom mody powrócił do swoich korzeni . Najnowsza kampania jest spokojna, stonowana, szykowna i wyrafinowana. To klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu.

Zdjęcia zrobił duet Inez van Lamsweerde i Vindooh Matadin . Modelka ma na sobie ubrania w kolorze wielbłądzim , który jest jednym z najważniejszych kolorów nadchodzącego sezonu i został okrzyknięty nową czernią ! Styliści Chloe proponują połączyć wielbłądzią barwę z kolorem niebieskim lub postawić na równie modną jednobarwność .

Kampania Chloe na jesień/zimę 2010/2011 - modelka Raquel Zimmermann zdjęcia Inez Kampania Chloe na jesień/zimę 2010/2011 - modelka Raquel Zimmermann zdjęcia Inez  www.chloe.com

Ta beżowa, a raczej wielbłądzia, kampania Chloe może się wydawać nudna . Elegancka kobieta pozująca na tle piaskowego budynku nie zachwyca spojrzeniem, gestem, czy pozą. Uwaga skupiona jest na jej kreacji, która trochę stapia się z tłem. Jednak ten spokojny klimat prawdziwej klasyki urzeka i aż chciałoby się, by zdjęć było więcej.

Więcej o: