Metamorfozy: Gosia

Zobaczcie efekty metamorfozy Gosi, drugiej z trzech laureatek naszego konkursu! WIDEO!

Finalistki konkursu "Metamorfozy - odmień swój wizerunek" poddane zostały opiece profesjonalistów . Przemiany dokonali:

Maretha Żurakowska - ekspert mody, stylista i choreograf z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w kreowaniu wizerunku osobistego oraz biznesowego kobiet i mężczyzn. Współpracuje z firmami i korporacjami w charakterze konsultanta ds. spójnego wizerunku marki. Prowadzi treningi i konsultacje dla biznesu z zakresu kształtowania wizerunku profesjonalisty i elementów dress code oraz otwarte warsztaty kreowania wizerunku nowoczesnej kobiety przy Fundacji Centrum Promocji Kobiet w Warszawie. www.maretha.eu .

Anna Jachowicz-Nartowska - makijażystka z 13-letnim doświadczeniem w firmach takich jak: LOREAL, LUMENE,CLARINS, LINA BOCARDI. Od czterech lat związana z marką GOSH PROFESSIONAL. Zajmuje się kreacją makijaży przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Odpowiedzialna między innymi za stylizację makijaży finalistek tegorocznych wyborów Miss Polski. Prowadzi szkolenia z technik makijażu dla kobiet.

Piotr Domosławski - jeden z największych wizjonerów wśród stylistów fryzjerskich w kraju. Mistrz szokujących zmian bez głębokiej ingerencji. Umiejętność tę doceniają od lat wierne klientki, w tym czołowe gwiazdy filmu, mody i estrady. Pracuje przy produkcjach filmowych, sesjach mody i teledyskach. Ambasador i Główny Stylista Marki Gosh Professional Hair Care w Polsce. www.domoslawskifrisor.com .

Dodatkową nagrodą dla uczestniczek metamorfozy była biżuteria marki Glitter - każda z laureatek konkursu otrzymała upominek o wartości 100 zł.

GlitterGlitter Glitter zajmuje się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków poprzez sieć ponad 240 butików zlokalizowanych na terenie Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polski. Może pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem tej branży. W Polsce Glitter ma już 28 sklepów.

*GOSIA

Prezentujemy relację z metamorfozy Gosi Mumot , która przysłała do redakcji takie zgłoszenie:

MetamorfozyMetamorfozy 

Mam na imię Gosia mam 27 lat męża dwoje dzieci. Chciałabym nie ukrywam Zmienić u siebie odruch kupowania ubrań przez Internet( I tak potem je rozdaję i znowu nie mam co nasienie włożyć) Chciała bym nauczyć się dobierać rzeczy które pasują do mnie zatuszują co nieco( tego nieco po drugiej ciąży jest aż nad to L!) próbowałam brać przykład z programów TV o modzie i wyglądzie- ale dalej robię źle lub ja jestem skazana na porażkę! Bluzka jak wór ! fryzura jednak nie ta ! no jakaś MASASAKRA!

Jest mi też przykro gdy jakaś kobieta elegancka mnie mija i zabija wzrokiem widząc taką "kurę domową" koło tak przystojnego mężczyzny dodam zadbanego jakim jest mój mąż.

Dla mnie spotkanie z fachowcami to ostatnia szansa Nauczcie mnie być elegancką! Proszę!

Jak stylistka Maretha Żurakowska postanowiła odmienić wizerunek Gosi?

Na przysłanych zdjęciach wyglądała na spokojną, zajętą wychowywaniem dziecka młodą mamę. Intuicja podpowiedziała mi, że spotkam kobietę doskonale wiedzącą, czego chce, z dużą dozą niezależności. Po paru minutach rozmowy Gosia ujawniła swoje prawdziwe oblicze. To silna, otwarta na ludzi i życie osobowość. Przygotowałam stylizację dla kobiety niezależnej i nowoczesnej. Klasyczna elegancja, czyli filmowa Alexis, we współczesnym wydaniu. Stylista fryzjerski dopełnił całości nadając fryzurze Ani niezbędnego pazura. Makijaż podkreślił piękne rysy jej twarzy.

Gosia poczuła się w pełni jak businesswoman. Na zdjęciach prezentuje się w dwóch odsłonach - profesjonalnej - założyłam, że jest właścicielką dużej firmy np. kosmetycznej, oraz popołudnio-wieczorowej, gdy spieszy na randkę ze swoim przystojnym mężem.

W przypadku stylizacji klasycznej i eleganckiej najważniejsza sprawą jest umiar. Tu powtarzam zawsze - mniej znaczy więcej. Mniej dodatków - więcej klasy! I rzecz najważniejsza - doskonale dobrane wysokiej jakości buty. Kobieta z klasą posiada w garderobie buty dobrej marki na każdą okazję. Klasyczna biżuteria w postaci pereł stanowi elegancki akcent. .

Zobaczcie WIDEO z sesji!

Metamorfozy: Gosia Mumot

.

fot. Mario Ruczkowski Kostium - Caterina, buty - Aldo, torebka - Simple, okulary - New Look .

fot. Mario Ruczkowski Sukienka - Caterina, buty - Aldo, perły - Glitter

Maretha Żurakowska - stylista, konsultant wizerunku Iga Bielawski - asystent stylisty Piotr Domosławski - stylista fryzjerski Michał Wawrzeniec - asystent fryzjera Aleksandra Naduk - asystent fryzjera Anna Jachowicz-Nartowska - makijażystka Mario Ruczkowski - fotograf

Więcej zdjęć Gosi w GALERII!

Już za tydzień zaprezentujemy metamorfozę kolejnej laureatki konkursu!

Więcej o: