Nowy monogram Louis Vuitton - udany?

Louis Vuitton jedna z najpopularniejszych marek produkujących torebki wprowadziła serię z nowym monogramem. Na ulicach i wśród gwiazd "Eden" jeszcze masowo się nie przyjął, ale to zapewne kwestia czasu.

Omawiany dom mody jest pionierem w zastosowaniu monogramu, czyli świetnego sposobu kreowania wizerunku i utrwalania świadomości marki na szeroką skalę. Dopiero po pojawieniu się najsłynniejszego Monogram Canvas zaczęły powstawać Guccisima, czy słynne dwie literki "F" na akcesoriach Fendi.

Obecnie dom mody Louis Vuitton ma w swojej ofercie stałe kolekcje toreb podzielone na rodzaj i deseń zastosowanego materiału, na przykład Monogram Idylle, Monogram Multicolore czy Damier Canvas w odcieniach Azur lub Ebene.

Torebki Louis Vuitton z monogramem EdenTorebki Louis Vuitton z monogramem Eden kolaż - Anna Szulc

Podczas pokazu Louis Vuitton na wiosnę i lato 2010 pojawiły się trzy torebki z zupełnie nowym monogramem. Wygląda na to, że wejdzie on na stałe do pozostałych, genialnych w swej prostocie, kolekcji i rozszerzy swoje bytowanie na kolejne modele. Póki co fanki mają do wyboru fason Neo, Zoe i Speedy wyglądające jak z serii Monogram Canvas, na którą ktoś nałożył paseczki i pofarbował na inne kolory.

Najmniejszy z przedstawionych - Zoe - ma wymiary 14,5cm x 27,5cm x 5cm. Występuje w dwóch odcieniach, które możecie zobaczyć w galerii . Jest to torebka wieczorowa, która swym nowoczesnym i świeżym wyglądem ma pomóc stworzyć kreację łączącą elegancję z miejskim szykiem. Torba Neo jest reinterpretacją kultowego modelu Noe. Jej wymiary to 29cm x 30cm x 19cm. Jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Ostatni model z monogramem Eden to uwielbiany przez kobiety całego świata kuferek Speedy w dwóch kolorach do wyboru. Jego wymiary to: 25cm x 29cm x 17cm.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII - znajdziecie tam wersje kolorystyczne torebek w powiększeniu oraz ich ceny.

Anna Szulc

Co sądzisz o monogramie Eden?
Więcej o: