Fokus na kurtkę Burberry

Angielska marka nie szyje wyłącznie trenczy. W linii Burberry Sport znaleźliśmy kurtkę w zupełnie innym stylu niż ten znany z pokazów mody.

Błyszcząca kurtka w kolorze niebieskim nie kojarzy się ze stylem Burberry . Nie ma charakterystycznej kratki , którą ostatnio zaczęto ozdabiać prawie wszystko. Nie ma nawet jeźdźca, czy dużego logo marki. Nic, co by świadczyło o tym, że to projekt sławnej, angielskiej marki z tradycjami. Kurtka pochodzi bowiem z linii Burberry Sport, która różni się stylem od Burberry Prorsum, Burberry Brit, czy Burberry London.

Kurtka ma ciekawy fason, który łączy w sobie sportowy styl z elementami znanymi z klasycznej odzieży wierzchniej . Klapy i paski przy mankietach kojarzą się z płaszczem, a nie sportową kurtką. Asymetryczne zapięcie i metaliczny materiał dodaje nowoczesności . Na lewym rękawie doczepiono gumowe logo Burberry Sport . Kurtka zrobiona jest z mieszanki nylonu i poliestru. Doskonale sprawdzi się jesienią i będzie pasować do różnych stylizacji. To nowoczesna alternatywa dla tych, którzy nigdy nie przekonają się do zgniłozielonej parki.

Jak Wam się podoba?

Kurtkę moża kupić internetowym sklepie Burberry . Kosztuje 595 euro .

Sportowa kurtka Burberry:
Więcej o: