Totalna odmiana fryzury Emmy Watson!

Emma Watson znana na całym świecie z roli Hermiony Granger serii filmów o Harrym Potterze - parę dni temu obcięła włosy. Dowiadujemy się o tym z...facebook'a!

Dziś facebook to medialne narzędzie, które swoją popularnością prześciga wszystko co pojawiło się do tej pory. Cały świat oszalał na jego punkcie! Nie inaczej jest również z gwiazdami, które za jego pomocą zrzeszają fanów i komunikują się z nimi.

W taki właśnie sposób dowiadujemy się, że Emma Watson, angielska aktorka grająca u boku Daniela Radcliffa w filmach o Harrym Potterze - ścięła włosy. Teraz kiedy zakończono zdjęcia do ostatniej części filmu: "Insygnia Śmierci" - aktorka mogła sobie wreszcie na to pozwolić . Zmiana jest dość drastyczna.

Oto jaki komentarz pojawił się na jej profilu:

Kochani, parę dni temu obcięłam włosy. Czuję się po prostu niesamowicie. Uwielbiam tą fryzurę. Już od lat miałam ochotę to zrobić i muszę przyznać, że była to najbardziej wyzwalająca rzecz jaką zrobiłam w życiu. Mam nadzieję, że Wam też się podoba"

SPLASH/ FACEBOOK /EAST NEWS/Splash/ Facebook

Być może Emma Watson miała już dość przypiętej do niej etykietki słodkiej nastolatki. Ma już w końcu 20 lat. Nam jej odmiana bardzo się podoba. Trudno nie zwrócić uwagi, że teraz jej fryzura kojarzy się ze znaną ikoną mody: Twiggy.

Twiggy uważana jest za pierwszą w historii supermodelkę  oraz ikonę mody lat 60. i 70. W 1966 roku została okrzyknięta mianem 'Twarzy Roku' Daily Express. Jej twarz pojawiła się m.in. na okładce magazynu Vogue. Wraz z Mią Farrow tym ekstremalnym i na owe czasy oryginalnym ścięciu włosów zrobiły furorę. Wraz za nimi tysiące kobiet zaczęło łamać ówczesne standardy kobiecego piekna.Twiggy uważana jest za pierwszą w historii supermodelkę oraz ikonę mody lat 60. i 70. W 1966 roku została okrzyknięta mianem "Twarzy Roku" Daily Express. Jej twarz pojawiła się m.in. na okładce magazynu Vogue. Wraz z Mią Farrow tym ekstremalnym i na owe czasy oryginalnym ścięciu włosów zrobiły furorę. Wraz za nimi tysiące kobiet zaczęło łamać ówczesne standardy kobiecego piekna. adagamov.com

Zobaczcie też zdjęcie Emmy z przed okresu totalnej metamorfozy.

Jak oceniacie jej zmianę?

Emma Watson fot. East NewsEmma Watson fot. East News Emma Watson fot. East News

Weź udział w konkursie MOJITO

Jak oceniacie nową fryzurę Emmy Watson?
Więcej o: