Gwiazdy bez makijażu - Sharon Stone

Obejrzyjcie kolejną odsłonę naszego cyklu - Gwiazdy bez makijażu. Dziś Sharon Stone.

Znane i wszędzie fotografowane. Kiedy gwiazdy akurat nie występują na czerwonym dywanie - starają się, by ich prywatność była uszanowana, broniąc się przed fleszami aparatów - najczęściej chowają się za dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Sharon Stone jednak najwidoczniej nie ma z tym problemu i okulary "muchy" zamieniła na szykowny kształt oprawek od Diora.

Aktorka była na spacerze ze swoim młodszym synem. Jak każda kobieta w takich momentach chce czuć się przede wszystkim swobodnie i poświęcić czas dziecku.

Sharon Stone ma już 52 lata i mimo, że bez makijażu wygląda zupełnie inaczej - to trzeba przyznać, że również młodziej.

Rzadko zdarza się, by gwiazdy potrafiły starzeć się z godnością. Sharon Stone, która karierę swą zaczęła jako modelka, a jako aktorka słynęła ze swej niepowtarzalnej urody i figury - wciąż wygląda bardzo kobieco. Dodajmy, że nie obyło się bez poprawek tu i ówdzie, ale jej codzienny luźny styl i dystans z jakim podchodzi do samej siebie oceniamy na duży plus. Dba o siebie - jednocześnie nie popadając w paranoje wieku średniego.

Zobaczcie zdjęcia:

Sharon Stone w wydaniu wieczorowym.Sharon Stone w wydaniu wieczorowym. RICHARD YOUNG / REX FEATURES/EAST NEWS/Richard Young / Rex Features

Jakie jest wasze zdanie?

Sharon Stone w wydaniu wieczorowym.LONDON ENTERTAINMENT/SPLASH/EAST NEWS/London Entertainment/Splash

Zajrzyjcie też do naszej galerii. Znajdziecie tam więcej zdjęć aktorki.

Zobaczcie też:

Gwiazdy bez makijażu - Hillary Duff

Sharon Stone bez makijaży wygląda:
Więcej o: