Makijaże z okładek - Katerina Graham

Caterina Graham mało znana w Polsce aktorka i piosenkarka pojawiła się na okładce miesięcznika 944. Makijaże z tej sesji zdjęciowej są inspirujące!

Katerina Graham - u nas kojarzona głównie z rolą Bonnie w serialu "Pamiętniki Wampirów" pojawiła się na okładce magazynu 944. Pisaliśmy ostatnio na temat modnych kolorowych makijaży na lato. Make up artystki - uderza dokładnie w te same tony. Postawiono w nim na mocne i bardzo intensywne kolory. Skontrastowano zieleń i róż. W każdym makijażu usta podkreślone są różowym kolorem.

Wesołe odcienie są odzwierciedleniem ciepłych letnich dni. To najlepszy czas, żeby eksperymentować.

W makijażu pierwszym mamy do czynienia z niestandardową wersją smokey eyes . Górna powieka pomalowana jest wprawdzie ciemnym grafitowym cieniem . Zauważamy jednak kolorowe elementy w postaci łososiowo-różowego cienia nałożonego w wewnętrznym kąciku oka oraz tuż pod linią brwi, natomiast na dolnej powiece zaaplikowany został zielony cień w intensywnym trawiastym kolorze . Efekt końcowy dopełnia neonowy róż, którym pomalowano usta. Ten element nadaje makijażowi dodatkowego charakteru.

Makijaż w kolorze tęczy daje niezwykle radosny efekt. Do jego wykonania potrzebujemy intensywnie natężonych w barwy cieni w kolorach: turkusowym, niebieskim, różowym, pomarańczowym oraz żółtym. Można go wykonać na wiele sposobów. W tym przypadku środek stanowi turkus, pozostałe kolory w określonej kolejności są aplikowane po obu stronach powieki. Gwiazda wygląda egzotycznie, a cały makijaż dzięki żywym kolorom zwraca uwagę i jest bardzo ciekawy.

Ostatni makijaż dzięki fryzurze i stylizacji strojem wygląda magicznie. Mimo, że postawiono w nim na jeden kolor - nie jest nudny. Wyrazisty róż nadaje twarzy charakteru i tajemniczości. Poza tym Katerina wygląda niezwykle ponętnie. Niestety makijaż wykonany w ten sposób spełni swą rolę raczej na pokazach lub sesjach zdjęciowych. Niewiele kobiet zdecydowało by się pomalować w ten sposób wychodząc na imprezę...

Mamy nadzieję, że makijaże dostarczą wam garść inspiracji. Jak wam się podobają?

Weź udział w p achnącym konkursie Frilly Lilly

Jak podobają ci się makijaże Kateriny Graham?
Więcej o: