Magda Mielcarz - romantycznie

Na konferencji dotyczącej jesiennej ramówki TVN Magda Mielcarz promowała nowy program Top Model. Zostań modelką, którego premiera już jesienią.

Magda Mielcarz wraz z całą ekipą Top model. Zostań modelką : Joanną Krupą, Karoliną Korwin-Piotrowską, Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim i Michałem Pirogiem pojawiła się na konferencji TVN. Widać, że cała grupa zdaje sobie sprawę z presji bycia modowymi autorytetami i z nadzwyczajną starannością dba o wizerunek. Magda Mielcarz tym razem zdecydowała się na romantyczny, dziewczęcy look i wyglądała... słodko. Pudrowe róże, koronki i bufki przełamała brązowymi dodatkami. Skórzane kozaki, pasek i... bransoletka utrzymane są w identycznym odcieniu brązu i idealnie do siebie pasują. Po kilku sezonach niesławy akcesoria w tym samym kolorze wracają (chociaż dla tradycjonalistek nigdy nie odeszły), ale zestaw Magdy naszym zdaniem jest trochę zbyt oczywisty - zrezygnowałybyśmy z jednego skórzanego dodatku. Świetnym dopełnieniem romantycznej stylizacji są delikatnie zmierzwione włosy,dające efekt "prosto z łóżka".

Ocena Luli: 9

Magda wygląda słodko i romantycznie. Pojawia się pytanie czy nie powinna delikatnie zmienić wizerunku z "dziewczyny utkanej ze snów" na bardziej "profesjonalny". W programie będzie szkoliła modelki, a nie pracowała jako modelka.

KAPIF.PL/KAPIF

KAPIF.PL/KAPIF

Co sądzisz o stylizacji Magdy?
Więcej o: