Victoria Beckham zaprojektuje torebki

Victoria Beckham zamierza rozszerzyć swoje modowe imperium i stworzyć kolekcję torebek. W realizacji planu pomoże jej projektantka Katie Hillier.

Victoria Beckham projektowała już jeansy, okulary przeciwsłoneczne i sukienki, stały się jej przepustką do sukcesu i znakiem rozpoznawczym. Victoria stała się docenianą projektantką, ale wciąż stara się rozwijać. Nowy pomysł dotyczy linii torebek, która ma dużą szansę stać się modowym hitem. Zadba o to również utalentowana projektantka akcesoriów Katie Hillier, która tworzyła dodatki między innymi dla Marca Jacobsa, Luelli i Stelli McCartney, Loewe i Salvatore Ferragamo.

Planuję stworzyć kolekcję torebek, a Katie, która ma duże doświadczenie w tej dziedzinie, zadba o techniczne aspekty, takie jak konstrukcja. - powiedziała Victoria w wywiadzie dla Daily Mail

Victoria chce sygnować kolekcję tylko własnym nazwiskiem, dlatego zaznacza, że torebki będą jej autorskim pomysłem, a Katie zadba jedynie o ich praktyczny aspekt. Trochę szkoda. Victorię wyróżnia minimalistyczna i zdyscyplinowana elegancja, natomiast Katie poproszona o opisanie własnego stylu powiedziała, że jest: "dziewczyński i zuchwały" . Mógłby powstać ciekawy mix - kompromis między Victoria Beckham Collection, a radosnymi i nieokiełznanymi kolekcjami Luelli czy Marc by Marc Jacobs. Katie uwielbia również łączyć "modowe światy" - ubiera się zarówno u projektantów, jak i w H&M i, jak sama przyznała, często zdarza jej się nie czesać włosów. Ostatnio zaprojektowała własną linię biżuterii, która idealnie odzwierciedla jej styl. Złote naszyjniki przedstawiają króliki, myszy, wiewiórki i jamniki.

Katie Hillier

Wygraj zakupy o wartości 200zł w MOHITO

Więcej o: