Hermes inspiruje

Francuski dom mody Hermes postanowił odmłodzić wizerunek i założył stronę internetową dla wielbicieli ich kultowych apaszek. J'aime Mon Carre to niesamowite źródło inspiracji.

Najpierw firma Burberry stworzyła społeczność nosicieli trenczy Art Of The Trench , a teraz francuski dom mody Hermes założył stronę internetową poświęconą apaszkom. Obie marki poszły jednak w dwie różne strony. Brytyjska marka zaprosiła do współpracy znanych fotoblogerów m.in. Scotta Schumana , by robili zdjęcia przechodniom w trenczach. Strona Art Of The Trench jest pełna zdjęć, bo Internauci również mogą dodawać swoje fotografie. Płaszcze nie muszą być marki Burberry i wszystkie na pewno nie są. Różnią się fasonami, kolorami i są noszone na różne ciekawe sposoby. Art Of The Trench doskonała baza inspiracji dla projektantów odzieży wierzchniej, jak i fascynatów mody. Znajdziecie tam nawet historyczne fakty dotyczące trenczy.

Zdjęcie ze strony marki Burberry poświęconej trenczom - Art Of The TrenchZdjęcie ze strony marki Burberry poświęconej trenczom - Art Of The Trench artofthetrench.com

Hermes miał nieco trudniejsze zadanie . Przedstawiciele francuskiego domu mody od dłuższego czasu promują swoje kultowe apaszki, jednak one cały czas kojarzą się z elegancją i szykiem. Trzeba więc to zmienić, sprawić, że będą bardziej modne, nowoczesne i casualowe. Stworzono więc stronę J'aime Mon Carre (I Love My Scarf), która ma inspirować młode kobiety do wyciągnięcia apaszek z dna szafy. Oczywiście marka Hermes wolałaby, aby wszystkie modne dziewczyny kupiły apaszkę Hermes, ale wiadomo, że nie każdego stać na wydanie ok. 375 dolarów.

Zdjęcie ze strony domu mody Hermes poświęconej apaszkom - J'aime Mon Carre (I Love My Scarf)Zdjęcie ze strony domu mody Hermes poświęconej apaszkom - J'aime Mon Carre (I Love My Scarf) www.jaimemoncarre.com

J'aime Mon Carre ma inspirować. Prezentuję grupę młodych, modnych dziewczyn, które noszą apaszki w sposób, który wielu ludziom nawet się nie śnił. Hermes pokazuje na ile sposobów można wykorzystać kolorowy kawałek materiału. Znajdziecie tam instrukcje krok po kroku , jak zawiązać apaszkę w modny sposób, a zapewniamy, że jest ich naprawdę wiele. Dziewczyny noszą je klasycznie, ale fantazyjnie zawiązane pod szyją, wiążą na głowie i zaplatają w warkocze. Apaszki ozdabiają torebki i służą jako paski. Możecie z nich zrobić bransoletkę, turban, krawat, spódnicę, albo bluzkę. Na stronie Hermes odkryjecie modne i zachwycające oblicze apaszek oraz nową, odmłodzoną twarz francuskiego domu mody. Na J'aime Mon Carre na razie nie można ładować swoich własnych zdjęć, ale możliwe, że niedługo się to zmieni. Pomysły obu firm nas zachwyciły. Strony są inspirujące, ciekawe i świeże. Zapraszamy do odwiedzenia!

Art Of The Trench

J'aime Mon Carre

Więcej o: