Niebieskie włosy Juliette Lewis - hit czy kit?

Wczoraj w Los Angeles odbyła się oficjalna premiera filmu "The Switch". Juliette Lewis pojawiła się na niej w nowym kolorze włosów. Oceńcie to sami!

Juliette Lewis znana jest ze swojej oryginalności . Pochodzi z artystycznej rodziny swoje pierwsze kroki jako aktorka stawiała bardzo wcześnie. Ojciec aktor, matka projektantka mody. Być może stało się to powodem, dla którego wyzbyła się ona zahamowań jeśli chodzi o swój wizerunek . Innym powodem, może być fakt jej rozwijającej się kariery jako piosenkarki w rockowym zespole. Jest to z pewnością część jej artystycznego image'u. Czy jednak dobrym pomysłem jest przenoszenie tego stylu na inne dziedziny życia zawodowego?

Juliette z niebieskimi włosami pojawiła się na premierze nowego filmu "The Switch" , w którym zagrała wraz z Jennifer Aniston . Dodajmy, że kreacja sama w sobie była urocza, czy to samo można powiedzieć o kolorze włosów?

Czy uważacie, że rockowy styl, który Juliette Lewis kreuje na swoich koncertach wygląda równie odpowiednio na uroczystych galach filmowych? Czy może jej swobodna oryginalność wam się podoba i oceniacie ją na plus? W końcu fryzura sama w sobie jest całkiem ładna...

PICTURE PERFECT / REX FEATURES/EAST NEWS/Picture Perfect / Rex Features

AMANDA LEDDY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Amanda Leddy / Splash News

AMANDA LEDDY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Amanda Leddy / Splash News

Zobacz też:

Jak uczesać się na wieczorne wyjście?

Niebieski kolor włosów Juliette Lewis to:
Więcej o: