Wybieramy najlepszą odżywkę do suchych włosów

Ostatnio często poruszamy temat przesuszonych po letnim okresie włosów. W związku z tym rozpoczynamy poszukiwania najlepszej odżywki! W głosowaniu wezmą udział te, które wy sprawdziłyście i uważacie, że są godne polecenia. Liczymy na wasze propozycje!

Słońce, wiatr, woda morska i ta chlorowana w basenie - nie są najlepszym przyjacielem naszych włosów. Lato zbliża się powoli do końca. Dlatego też niezbędna jest kuracja pielęgnacyjna , która pomoże przywrócić im blask. Codzienna pielęgnacja jest podstawowym krokiem. Dlatego oprócz szamponu zawsze powinnyśmy używać odżywki.

Chcemy znaleźć najlepszą odżywkę, która nawilży i poprawi kondycję nawet bardzo suchych włosów. Oddajemy sprawę w wasze ręce. Jeśli wypróbowałyście i znacie dobry produkt tego typu - napiszcie nam o tym. W komentarzach podajcie nazwę kosmetyku. 10 najczęściej pojawiających się weźmie udział w głosowaniu. A następnie wyłonimy zwycięzcę.

Napiszcie jakiej odżywki używałyście i jesteście z niej naprawdę zadowolone. Jeśli znacie produkt do którego zawsze wracacie - jest on zapewne godny polecenia innym!

Czekamy na wasze komentarze!

Fot. ShutterstockFot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Pamiętajcie również, by wziąć udział w głosowaniu, które już trwa!

Głosowanie na najlepszy podkład do tłustej cery

Więcej o: