Wybierz najlepszą ambasadorkę Louis Vuitton

Na otwarciu nowego butiku Louis Vuitton w Santa Monica pojawiło się wiele gwiazd, które mogłyby być żywą reklamą marki. Która najlepiej sprawdziłaby się w tej roli?

Jesienno - zimowa kolekcja Louis Vuitton uznawana jest za jedną z najlepszych i najbardziej wyrazistych w nadchodzącym sezonie. Gwiazdy ją pokochały . Wygląda na to, że przyjmie się również na ulicach. Na otwarciu nowego butiku połączonym z imprezą charytatywną mogłyśmy zobaczyć jak projekty z wybiegu sprawdzają się na co dzień. W kreacji LV przyszła między innymi Dita Von Teese, Sofia Vergara i Kristen Bell. Każda z gwiazd nadała kolekcji indywidualny charakter.

Najbardziej wyrazista była oczywiście stylizacja Dity . Otrzymałyśmy zestaw oparty na skrajnościach - drapieżny gorset i rękawiczki zestawione z nobliwą, elegancką spódnicą. To odważna propozycja, dalece odbiegająca od propozycji z wybiegu.

East News/ Splash News/Zepellin

Louis Vuitton, jesień/ zima 2010

Sofia Vergara wybrała przylegającą na biuście, rozkloszowaną, granatową sukienkę. Aktorka nie zaszalała z dodatkami - złota kopertówka i dyskretna biżuteria to wszystko, na co sobie pozwoliła. Kobiecy fason sukienki sprawił jednak, że wyglądała świetnie.

AP, East News

Louis Vuitton, jesień/ zima 2010

Kristen Bell postanowiła sięgnąć do wcześniejszej, bardziej radosnej kolekcji pre fall 2010 Louis Vuitton . Gwiazda stworzyła własny zestaw z propozycji z wybiegu. Zmiksowane wzory i mocne kolory kojarzą się jeszcze z latem. Kristen wygląda promiennie i dziewczęco.

Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej? Głosujcie!

AP, East News

Louis Vuitton, pre-fall 2010

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Najlepszą ambasadorką Louis Vuitton jest:
Więcej o: