Crystal Renn w obiektywie Lagerfelda

Karl Lagerfeld sfotografował Crystal Renn do kampanii promującej ponowne otwarcie butiku Chanel w Soho, które odbędzie się we wrześniu.

Na zdjęciu nie mogło oczywiście zabraknąć ulubionego modela Lagerfelda, który towarzyszy pięknej Crystal. Wybór Baptiste Giabiconi nikogo nie zdziwił. Dużym zaskoczeniem jest główna bohaterka. Do kampanii eventowej Karl wybrał słynną modelkę o pełnych kształtach - Crystal Renn . To jest pierwsze, tak lukratywne zlecenie tej modelki plus-size. Sama mówi, że to było dla niej, jak spełnienie marzeń.

Absolutnie zwariowałam. Praca z Chanel od zawsze była moim marzeniem. Tak długo, jak długo pracuję, jako modelka myślałam o Chanel, dlatego działania na rzecz Chanel i ta reklama to momenty, z których jestem najbardziej dumna." - powiedziała Crystal.

Modelka została doceniona przez Karla już wcześniej. Wzięła udział w pokazie kolekcji pre-summer 2011. Ciekawe, czy stanie się nową muzą projektanta ? Na pewno ma duże szanse, bo całkiem dobrze prezentuje się razem z Baptiste , a to przecież bardzo ważne. Żadna sesja Chanel nie odbędzie się bez pupilka projektanta.

Crystal Renn i Baptiste Giabiconi w sesji ChanelCrystal Renn i Baptiste Giabiconi w sesji Chanel fot. mat. prasowe Chanel

Sesja promująca ponowne otwarcie sklepu odbyła się kilka miesięcy temu w paryskim studio. Na zdjęciu modele leżą w łóżku i udają kochanków ze wspaniałego filmu. Karl poprosił Crystal i Baptiste, by z modeli mieli zamienić się w aktorów . Wyszło im to znakomicie. Podoba się Wam ta para?

Ostatnio kariera Renn nabiera rozpędu. Po ostatniej aferze z wyretuszowanymi zdjęciami modelka została zatrudniona do kampanii Jean-Paul Gaultier i wystąpiła w mini reklamie Chanel. Ten rok należy do jej najlepszych

Crystal i Baptiste:
Więcej o: