Coco Rocha zaskakuje pięknym filmem ze ślubu!

Coco Rocha świetnie się zna na promocji i wywoływaniu szumu. Idealnie dawkuje informacje i podgrzewa atmosferę, a każdy jej ruch jest doskonale zaplanowany.

Po raz pierwszy modelka zaskoczyła nas, gdy postanowiła stworzyć linię odzieżową . Bez pomocy PRowca zadbała o swój wizerunek i promocję. Wykorzystała do tego Internet, wideo i swojego autorskiego bloga Oh So Coco . Nakręciła filmik z ogłoszeniem, że zamierza założyć linię odzieżową i poprosiła fanów o pomoc w wymyśleniu nazwy. Akcja była błyskotliwa i bardzo udana. Fani poczuli się zauważeni i docenieni, co jest bardzo ważne. Internauci cenią modelkę również za to, że dzieli się z nimi nie tylko swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi branży mody, ale również prywatnym życiem i robi to w wyjątkowy sposób.

ohsococo.blogspot.com Coco Rocha blogohsococo.blogspot.com Coco Rocha blog ohsococo.blogspot.com

Ostatnim, niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu Coco był jej ślub . 9 czerwca 2010 wyszła za projektanta wnętrz, Jamesa Conrana . Panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Zaca Posena i wszyscy czekali na jej zdjęcia. Jednak fotografie ze ślubu były doskonale chronione. W mediach pojawiło się tylko jedno na którym widać było górę sukni bez dołu. Dopiero po dwóch miesiącach modelka umieściła na swoim profilu na Twitterze kolejne zdjęcie . Niestety można było na nim zobaczyć piękny dół, ale kreacja nie była pokazana w całej okazałości. To dawkowanie informacji było na pewno zaplanowane, ponieważ dwa dni temu modelka umieściła na swoim blogu dwa filmiki (3 minutowy i dłuższy) ze swojego ślubu, czym zaskoczyła wszystkich .

Kiedy po raz pierwszy je zobaczyłam zdałam sobie sprawę, że pomimo iż są osobiste, są zbyt piękne by zatrzymać je dla siebie." - napisała modelka.

Miała rację! Suknia, panna młoda, uczucie, którym darzą się młodzi, ceremonia i atmosfera są naprawdę poruszające .

Coco + James // Teaser

Coco + James // Short film

Więcej o: