Modowy hit: kurtka z kożuszkiem

Skórzana kurtka podszyta kożuszkiem to must have nadchodzącego sezonu. Kylie Minogue i Nicola Roberts nie mogły się doczekać jesieni i chodzą w niej już teraz.

W nadchodzącym sezonie zdecydowanie królować będą kożuchy i futra i skóry. Futra i skóry przeszły z zeszłego roku. W tym sezonie znajdzeimy je między innymi u Elie Saab, Emilio Pucci, Dsquared2, Gucci. Na skórach wyhaftowano kolorowe kwiaty (Christopher Kane). aNtomiast tegoroczną nowością są kożuchy. Wracają w kolekcjach Julien MacDonald, Hussein Chalayan, a przede wszystkim Burbery Prorsum. Christopher Bailey zaproponował nam skórzane kurtki podszyte kożuszkiem i właśnie ta propozycja wywołała najwięcej zachwytów. Kożuszki łączone są ze zwiewnymi sukienkami w kolorze khaki, delikatnie przywołującymi klimat militarny. Są przytulne i drapieżne jednocześnie. A przy okazji praktyczne - można je nosić niemal do wszystkiego, świetnie będą wyglądały z sukienkami łączkami, maxi dress czy szerokimi spódnicami.

Kylie Minogue nosi kożuszkową kurtkę do czarnych spodni i kozaków. Nicola Roberts nawiązała do propozycji z wybiegu. Stworzyła kontrastujący zestaw - zwiewną bluzkę z żabotem, mini i czółenka w klimacie retro zestawiła z ciężką skórą.

Wygląda na to, że kożuszki staną się bardzo popularne w tym sezonie. Potwierdzenie możemy już znaleźć w sieciówkach, które tradycyjnie bardzo szybko zareagowały i już teraz oferują kożuchy w licznych wersjach. Propozycje ze sklepów znajdziecie w galerii zdjęć.

Burberry Prorsum jesień/zima 2010 East News/ ZeppelinBurberry Prorsum jesień/zima 2010 East News/ Zeppelin Burberry Prorsum jesień/zima 2010 East News/ Zeppelin

Burberry Prorsum jesień/zima 2010Burberry Prorsum jesień/zima 2010 East News/ Zeppelin

Burberry Prorsum jesień/ zima 2010

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Burberry Prorsum jesień/zima 2010

Więcej o: