Madonna nakręciła reklamę Miu Miu

Wbrew dotychczasowym informacjom autorką najnowszego video Miu Miu okazała się ... Madonna. Gwiazda nikomu nie przyznała się, jak ważną rolę odegrała w kampanii.

Autorami jesienno - zimowej kampanii Miu Miu są Mert Alas i Marcus Pigott. Duet zrobił zdjęcia najnowszej kolekcji i - jak sądzono - nakręcił reklamówkę. Okazało się, że reżyserką klipu jest Madonna.

Takiej informacji udzieliła brytyjskiemu Elle Ginta Lapina, modelka biorąca udział w kampanii. Podobno podczas sesji na planie pojawiła się Madonna. Chciała odwiedzić fotografów, a ostatecznie zaproponowała, że sama nakręci reklamę.

Miałyśmy kręcić reklamę, a Madonna powiedziała, że chciałaby ją wyreżyserować. Powiedzieli jej, że może tak zrobić, ale jej za to nie zapłacą, a ona zaczęła się śmiać. Włączyła iPoda i zaczęła pokazywać, jak mamy się poruszać. Ostatecznie nakręciłyśmy video w dwie godziny.

W efekcie widzimy grupkę radosnych dziewczyn, które w spontaniczny i trochę wyzywający sposób wygłupiają się przed kamerą w rytm mocno bitowej muzyki - piosenki Generations Of Love Phunk Investigation Vs. Boy George  (Dj Filix Remix).

Kolorowa kampania Miu Miu

Więcej o: