Powrót Cindy Crawford

Cindy Crawford supermodelka z lat 90. powróciła w wielkim stylu pozując do kampanii reklamowej rosyjskiego domu towarowego Tsum.

Modelka ma 44 lata i wygląda naprawdę zachwycająco . Jej uroda nie przeminęła, choć Cindy nie ukrywa, że dba o nią w salonach medycyny estetycznej. Nic więc dziwnego, że kobieta, która mogła być matką wielu młodych modelek nadal dostaje propozycje udziału w kampaniach reklamowych. Jest piękna, rozpoznawalna i wciąż należy do grona najseksowniejszych kobiet na świecie .

Cindy jest też ikoną modelingu. Należała do znanej piątki supermodelek przełomu lat 80. i 90.. Wraz z Lindą Evangelistą, Christy Turlington, Claudią Schiffer i Naomi Campbell zatrzęsły światem mody i zawojowały go na długie lata. Wszystkie są równie sławne, jak aktorki, czy celebrytki i takich właśnie modelek potrzebuje moskiewski dom towarowy Tsum , który ma największy dział mody w Europie Wschodniej. Klasyczne piękno i znane nazwisko przyciągną lepiej niż nowe twarze, niezależnie jak są zachwycające. Liczy się status, doświadczenie i rozpoznawalność. We wcześniejszych kampaniach centrum brały udział Naomi Campbell i Milla Jovovich . W tym sezonie twarzą Tsum została Cindy Crawford.

Zdjęcia zrobił duet Mert & Marcus . Modelka ubrana w stroje najlepszych projektantów pozowała leżąc na łóżku. Sesja jest utrzymana w zmysłowym, ale wyrafinowanym klimacie. Cindy przyjmuje zmysłowe pozy, kusi hipnotyzującym spojrzeniem, ale wygląda elegancko i kobieco. Brawa za wyczucie estetyki i balansowanie na granicy między wyrafinowaniem a wulgarnością.

GALERIA !

Cindy Crawford w kampanii Tsum:
Więcej o: