Anja Rubik w klimatycznej sesji H&M

Anja Rubik wzięła udział w sesji zdjęciowej do jesiennego magazynu popularnej marki odzieżowej H&M.

W sklepach szwedzkiego giganta można znaleźć najnowszy numer magazynu H&M na jesień 2010. Na okładce pojawiła się jedna z najbardziej znanych polskich modelek Anja Rubik , którą można też zobaczyć w sesji z tego numeru zatytułowanej "Arizona dream ".

Modelka ubrana w rzeczy z najnowszej kolekcji H&M pozowała na tle piaskowych gór, skał i pięknych stepów. Zdjęcia zrobiła Camilla Akrans , która cudownie uchwyciła niesamowitą atmosferę okolic rezerwatu Indian Navajo. Piękne słońce, biegające konie i zapierające dech w piersiach widoki przywodzą na myśl klimatyczne, spokojne poranki w Arizonie. Do tego pustynnego klimatu doskonale pasują ciepłe, utrzymane w jesiennej kolorystyce ubrania H&M.

Anja Rubik - magazyn H&M numer jesień 2010 sesja 'Arizona dream'Anja Rubik - magazyn H&M numer jesień 2010 sesja "Arizona dream" fot. skan

W jesiennej kolekcji znanej sieciówki znajdziecie kożuszki, ciepłe zamszowe kurtki z futrzanym kołnierzem, dżinsowe koszule, wełniane spodnie i kolorowe, wzorzyste dzianiny. Niektóre modele prezentowała w lookbook'u inna polska modelka - Anna Maria Jagodzińska . Obie Polki wzięły udział w sesjach dla szwedzkiego giganta, ale żadna z nich nie została wybrana do kampanii reklamowej i nie została flagową twarzą kolekcji na jesień/zimę 2010/2011. W tym sezonie główną gwiazdą damskiej kolekcji szwedzkiej marki jest Daria Werbowy , ale możliwe, że w następnym sezonie jedna z naszych rodaczek zajmie jej miejsce.

GALERIA !

sesja: Arizona dream

magazyn H&M jesień 2010

modele: Anja Rubik, Sasha Knezevic

fotograf: Camilla Akrans

Więcej o: