BOHOBOCO projektuje dla Frey Wille

Wiedeńska marka produkująca ekskluzywną emaliowaną biżuterię, Frey Wille, organizuje pokaz najnowszych kolekcji pod nazwą "Piece of Art". Specjalnie na tę okazję firma BOHOBOCO zaprojektuje linię ubrań inspirowaną biżuterią.

Na pokazie, który odbędzie się już 7 października w Pałacu Prymasowskim w Warszawie, będzie można zobaczyć efekty współpracy obu brandów . Obie firmy stały się ulubionymi markami kobiet, które szukają nietypowych, oryginalnych i ciekawych projektów. Marka Frey Wille zachwyca piękną, kolorową biżuterią, a nowoczesny koncept modowy BOHOBOCO stworzony przez duet polskich designerów: Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha to eleganckie, doskonałe jakościowo i zachwycające projekty ubrań.

Biżuteria Frey WilleBiżuteria Frey Wille www.frey-wille.com

Dzięki temu połączeniu może powstać naprawdę fantastyczna kolekcja. Styl BOHOBOCO to kosmopolityczna mieszanka stylów najważniejszych dla największych stolic mody - w projektach nowojorski luz miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita. Frey Wille to nowoczesny i bezpretensjonalny design pełen kolorów i optymizmu. Ta wybuchowa mieszanka zapowiada się tak doskonale, że aż z niecierpliowścią czekamy na pokaz.

BOHOBOCO na światowym poziomie

Więcej o: