Lanvin dla H&M!

Już 23 listopada do sklepów H&M trafi najnowsza limitowana kolekcja! Jej twórcą jest dyrektor artystyczny Lanvin Alber Elbaz!

O najnowszej, zagadkowej limitowanej kolekcji H&M pisaliśmy wczoraj - szwedzki gigant odzieżowy zaserwował wielbicielom mody zabawę w modowe śledztwo : na jednym z portali społecznościowych H&M zaprezentował tajemniczy film, stanowiący teaser najnowszej kolekcji. To interanauci mieli zgadnąć, kto stworzy następną limitowaną kolekcję dla H&M. Znawcy mody zachodzili w głowę, o kogo chodzi! Wreszcie znamy prawdę!

Już 23 listopada do sklepów H&M na całym świecie trafi limitowana kolekcja Lanvin for H&M . Damską część kolekcji zaprojektuje dyrektor artystyczny Lanvin Alber Elbaz , a męską linię Lucas Ossendrijver. Natomiast 3 tygodnie wcześniej, 2 listopada ujawnione zostaną projekty stworzone przez Lanvin dla H&M . Czego możemy spodziewać się po tej kolekcji? Alber Elbaz to genialny projektant, którego dzieła zapewniły Lanvin miejsce w ścisłej czołówce luksusowych domów mody!

H&M zaproponował nam współpracę i zobaczymy czy uda nam się przekazać wizję, jaką stworzyliśmy w Lanvin szerszemu odbiorcy, a nie tylko sukienkę za mniej pieniędzy. Kiedyś powiedziałem, że nigdy nie stworzę sieciówkowej kolekcji, ale zainteresowała mnie idea, żeby to raczej H&M stał się luksusowy, niż Lanvin - masowy. To jest wyjątkowe doświadczenie: dwie marki działające na przeciwstawnych polach działają razem, ponieważ mamy tę samą filozofię - dostarczać radość i piękno ludziom na całym świecie ." - mówi Alber Elbaz.

Lanvin dla H&M

Trzeba przyznać, ze takie podejście wydaje się bardzo interesujące i nowatorskie. Do tej pory to projektanci tworzący limitowane kolekcje dla H&M skupiali się na zaprojektowaniu tańszych wersji swoich kolekcji i co za tym idzie próbowali "dostosować się" do wymogów legendarnej sieciówki. Tym razem to H&M staje przed poważnym wyzwaniem - musi stać się luksusowy !

Wszyscy jesteśmy podekscytowani kolekcją Lanvin dla H&M, ponieważ jest to dla nas wyjątkowy moment. Lanvin wniesie do H&M francuską tradycję luksusu, ale też nowoczesność i zabawę. Ta kolekcja jest bardzo w stylu Lanvin, z ich charakterystycznymi krojami i krawiectwem, z dużym przywiązaniem do formy i detalu, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kolekcja, która ukaże się w listopadzie będzie pełna wspaniałych niespodzianek." - powiedziała Margareta van den Bosch, doradca kreatywny H&M.

Musimy przyznać, że jesteśmy niezwykle ciekawi tej kolekcji!

Zobacz kolekcję Lanvin na sezon jesień/zima 2010/2011... i ZADECYDUJ, czy znajdziesz COŚ DLA SIEBIE w limitowanej kolekcji Lanvin for H&M!

Czego spodziewasz się po najnowszej limitowanej kolekcji Lanvin dla H&M?
Więcej o: