Crystal Renn w Look

Afera z wyretuszowanymi zdjęciami Crystal Renn dodała sławy modelce plus-size. Jej kariera zaczyna nabierać tempa.

Crystal Renn wzięła udział w kampanii Jean-Paul Gaultier i została wybrana do sesji zdjęciowej promujących ponowne otwarcie sklepu Chanel w Soho. Modelka otrzymuje również propozycje udziału w sesjach zdjęciowych dla różnych magazynów. Teraz możemy podziwiać ją w Look .

Crystal Renn w sesji Look Magazine Crystal Renn w sesji Look Magazine  fot. skan

Zdjęcia Crystal nie są aż tak strasznie wyretuszowane, jak fotografie dla Fashion for Passion . Modelka wygląda świetnie. Nie jest wychudzona i emanuje kobiecością. Modelka powiedziała, że je to, na co ma ochotę, a sylwetkę zawdzięcza jodze i jest zadowolona ze swoich kształtów.

Modelka została wybrana na orędowniczkę pełnych kształtów . Jej wahania wagi są wyłapywane przez media i szeroko komentowane przez innych obserwatorów. Każda próba przejścia na dietę wywołuje oburzenie. Crystal jest już tym zmęczona .

Inni ludzie bardziej dbają o moją wagę niż ja. Chciałabym po prostu żyć swoim życiem." - powiedziała Crystal.

Najbardziej popularna modelką plus-size nawołuje do walki i nie będzie to bitwa o częstsze zatrudnianie modelek o większych gabarytach, ale o zmianę nazewnictwa . Crystal nawołuje do pozbycia się podziału na modelki normalne i plus-size. Twierdzi, że w obu przypadkach wystarczy słowo "modelka ". Co Wy o tym sądzicie?

Crystal Renn

Klasyfikacja modelek na normalne i plus-size:
Więcej o: