Piękne kreacje vintage - GALERIA

Ubrania vintage cieszą się wielką popularnością. Marka "One vintage" wynajduje piękne kreacje sprzed lat, doprowadza je do świetności i sprzedaje. Zobaczcie niesamowitą galerię.

Marcelle Symons, była partnerka firmy Paul & Joe UK Boutiques wykorzystując swoją pasję i znajomość mody założyła One vintage , firmę zajmującą się przywracaniem do użytku pięknych kreacji sprzed lat. W kolekcji marki można znaleźć odrestaurowane suknie z XIX wieku, jak i ubrania z ubiegłego stulecia. Najmłodsze projekty pochodzą z "szalonych" lat 70.. Wszystkie rzeczy są doprowadzone do stanu idealnego i naprawdę zachwycają.

Moda na styl vintage nie przemija. Cudowne kreacje zachwycają unikatowością . Są jedyne w swoim rodzaju, a w czasach panowania sieciówek wielu osobom zaczyna przeszkadzać rola "klonów", którą sobie sami narzucają kupując w najpopularniejszych sklepach. Na ratunek przychodzą właśnie kreacje vintage, które można zestawić w nowoczesny sposób. Suknia z koronkami i haftami z lat 20. ubiegłego wieku świetnie będzie wyglądać z skórzaną ramoneską i ciężkimi butami. Piękną bluzkę z ołówkową spódnicą i eleganckimi szpilkami, a tunikę z obszernym, wełnianym swetrem.

Zobaczcie cudowne kreacje One vintage . GALERIA !

Więcej o: