Halle Berry przylatuje do Polski!

Już 1 października Halle Berry przyleci do Polski. Promować będzie swój nowy zapach "Reveal". Z fanami ma się spotkać w Galerii Mokotów w Warszawie.

Halle Berry będzie w Polsce po raz pierwszy. Zdecydowała się na odwiedziny po ogromnym sukcesie sprzedażowym jej pierwszego zapachu "Halle", który debiutował u nas w zeszłym roku.

Gwiazda pracuje właśnie nad nowym filmem "Dark Tide" w RPA , ale w ramach przerwy przyleci do Warszawy, by promować nowy zapach . Jak większość gwiazd nie próżnuje i musi znaleźć czas na wszystko. Tym samym dołącza do grona celebrytów, które wciąż pracują nad nowymi perfumami sygnowanymi swoim nazwiskiem.

1 października - w piątek po południu Halle spotka się ze swoimi fanami w Galerii Mokotów w Warszawie (na scenie, "przy fontannie"). Będzie opowiadać fanom w jaki sposób angażuje się w prace nad perfumami. Odwiedzi też perfumerię Douglas , w której najnowszy zapach będzie promowany.

Na spotkanie może przybyć każdy, ponieważ ma ono charakter otwarty.

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się świeżymi nutami owocowymi. Wyczuć można również zapach ulubionego kwiatu Halle, delikatnej mimozy , harmonijnie miesza się on z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie obecne są nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.

- Nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka

- Nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli

- Nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

woda perfumowana 15 ml - 59,90 zł woda perfumowana 30 ml - 93,90 zł woda perfumowana 50 ml - 128,90 zł

Zobacz też:

Jesień - czas na kwas

Czy wiebierasz się na spotkanie z gwiazdą?
Więcej o: