Zachwycająca Eva Herzigova

Gwiazdą hiszpańskiej edycji Vanity Fair została Eva Herzigova. Trzeba przyznać, że 47-letnia supermodelka wygląda zachwycająco.

Czeska modelka wystąpiła w sesji do wrześniowego numeru Vanity Fair i trzeba przyznać, że wypadła znakomicie . Eva wręcz promienieje pozując na tle hiszpańskiej flagi z doczepionymi różkami na głowie. Zdjęcia zrobił Rankin , a stylizacją zajęła się Jennifer Bauser . Sesja jest wesoła. Hiszpanie udowadniają, że są w modzie dlatego Eva pozuje z tradycyjnymi elementami kojarzącymi się z ich tej ognistej kultury, jak wachlarz, czy koronkowy welon.

Eva pozując dla Vanity Fair udowodniła, że zna się na pozowaniu . Główną wadą większości modelek jest słaba mimika. Często (nawet w przypadku Anji Rubik) pojawiają się zarzuty, że na każdym zdjęciu dziewczyny mają tą samą minę i wyglądają identycznie. Eva Herzigova pokazuje kilka twarzy - tajemniczą, tragiczną i wesołą. Supermodelka ma już 47 lat, ale wygląda przepięknie. Zdjęcia z pewnością zostały wyretuszowane, ale Eva i bez retuszu jest piękna .

GALERIA !

Eva HerzigovaEva Herzigova Eva Herzigova fot. EAST NEWS

Eva Herzigova w sesji Vanity Fair:
Więcej o: