Neonowe paznokcie Gwen Stefani - hit, czy kit?

Gwen Stefani wybrała się ostatnio na wielkoszlemowy turniej tenisowy, który odbywa się w Nowym jorku. Co oznaczała neonowa zieleń na jej paznokciach?

6 września piosenkarka wybrała się na turniej tenisowy. Wybrała mecz szwajcarskiego tenisisty Rogera Federera przeciwko austriakowi Jurgenowi Melzerowi. Oprócz swojej stałej stylizacji (jeśli chodzi o strój) gwiazda zdecydowała się na paznokcie w kolorze neonowej zieleni.

Czyżby był to jej sposób na wczucie się w ducha tej gry? W końcu dokładnie w takim samym kolorze jest tenisowa piłka . Wydawałoby się to być dobrym argumentem.

Wiemy dobrze, że Gwen Stefani lubi się wyróżniać jak nikt inny. Znamy i pamietamy ją z wielu szalonych stylizacji . Swoimi pomysłami na przeróżne odcienie włosów nie raz szokowała już opinię publiczną. Być może teraz - kiedy założyła rodzinę i ustatkowała się - szuka innych, trochę mniej ekscentrycznych sposobów na wyrażanie siebie...

Naszym zdaniem kolor lakieru świetnie pasuje do stylu Gwen Stefani, pomijając fajny pomysł dopasowania go akurat na tą okazję.

Co myślicie o tym kolorze lakieru?

AFP/EAST NEWS/EMMANUEL DUNAND

Zagłosuj i wybierz najlepszy "LOOK" Gwen Stefani

Neonowe paznokcie Gwen Stefani to:
Więcej o: