Kulisy kampanii perfum Paris Hilton - WIDEO!

Paris Hilton promuje już swój 10 zapach. Najprawdopodobniej wcale nie ostatni. Zobaczcie kulisy sesji zdjęciowej Paris wystylizowanej na Marilyn Monroe.

Można by powiedzieć, że sława Paris Hilton jest fenomenem. Jest gwiazdą filmów z tej niższej półki , kariera wokalna również nie rozwinęła się szczególnie spektakularnie i właściwie gdyby nie to, że jest córką znanego milionera - raczej nie miałaby większych szans, na to by zaistnieć w świecie gwiazd.

A jednak wciąż jest o niej głośno, a media rozpisują się na temat mniejszych i większych skandali z jej udziałem. Paris nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Pisaliśmy już, że jest ona obecnie w trakcie promocji swojego najnowszego zapachu "Tease" . Ponieważ celebrytce wciąż brakuje pomysłu na siebie i tym razem przebiera się za kogoś innego, ale przynajmniej wyrazistego - Marilyn Monroe.

Zobaczcie kulisty sesji reklamowej , w której Paris Hilton ufryzowana w charakterystyczne blond fale i przebrana w białe wydekoltowane sukienki z uśmiechem próbuje uwodzić odbiorcę i nakłonić go do kupna nowego zapachu.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Paris Hilton promuje swoje perfumyParis Hilton promuje swoje perfumy IMAGO STOCK&PEOPLE/EAST NEWS/imago stock&people

Zobaczcie też:

Uczesania gwiazd inspiracją do fryzur ślubnych - GALERIA

Co myślisz o stylizacji Paris na Marilyn Monroe?
Więcej o: