Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska odmieniła swój wizerunek. Na festiwalu w Opolu zaprezentowała swoją nową fryzurę.

Natalia Kukulska postanowiła zmienić swoją fryzurę . Ostatnimi czasy popularne stało się golenie włosów z jednej strony. Natalia Kukulska była jedną z osób, które również postawiły na ten mocny akcent.

Artystka, która od dawna znana jest z zamiłowania do częstych zmian fryzury , postanowiła odmienić swój wizerunek niedługo przed rozpoczęciem oficjalnej promocji najnowszej płyty. Odważna fryzura wokalistki szybko znalazła sobie zarówno zagorzałych obrońców jak i przeciwników. Teraz jednak nadszedł czas na kolejne zmiany.

Natalia obcięła włosy i delikatnie je rozjaśniła. Krótkie włosy z boku głosy jak na razie zostały. Naszym zdaniem był to bardzo dobry pomysł. Nowa fryzura nie tylko odświeżyła wizerunek piosenkarki, ale również nadała jej bardziej kobiecego charakteru.

Jak lepiej? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Natalia KukulskaNatalia Kukulska forum

Natalia Kukulska uwielbia się zmieniać i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Tym razem wokalistka zdecydowała się obciąć na krótko część włosów z boku głowy. Jak wygląda w nowej fryzurze? Natalia Kukulska uwielbia się zmieniać i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Tym razem wokalistka zdecydowała się obciąć na krótko część włosów z boku głowy. Jak wygląda w nowej fryzurze?  kapif

W galerii znajdziecie też inne zdjęcia fryzur Natalii

Zobacz też:

Najmodniejsze asymetryczne cięcia z wybiegów Armaniego

Jak podoba ci się nowa fryzura Natalii Kukulskiej?
Więcej o: