Nowa kolekcja Farouk Systems. Propozycje modnych fryzur!

Proponowane przez Farouk Systems fryzury są precyzyjne i awangardowe. Charakteryzują się intensywnym kolorem włosów i dynamicznym cięciem! Zobaczcie!

Fryzury są połączeniem kontrastu. Można mówić tu o dużej precyzji cięcia i techniki rzeźbienia włosa. To precyzyjny, ale zarazem praktyczny styl. Stylizacja tego typu powstaje poprzez kontrast wyglądu glam aż do awangardowego.

Właściwości zaawansowanej technologii CHI 44 (Advanced CHI 44 Technology) w połączeniu z farbami do włosów nie zawierających amoniaku , pozwalają na budowanie bloku barwy i tworzą delikatny, ale zarazem wyraźny kolor.

Fryzury zaprezentowane przez międzynarodowych stylistów prezentują nowy trend Contradiction. Są odważne, ale i eleganckie.

Kosmetyki Farouk Systems powstają na bazie naturalnego jedwabiu, natomiast farby do włosów CHI Ionic Color nie zawierają amoniaku. Firma Farouk Systems to tradycja, a zarazem innowacyjność - nowa generacja farb do włosów CHI Ionic Color bez amoniaku została wprowadzona na rynek 3 lata temu.

Zobaczcie też:

Fryzjerskie trendy - "moda na odrosty"

Jak podobają ci się nowe propozycje fryzur?
Więcej o: