Crystal Renn na pokazie Zaca Posena!

Najsławniejsza modelka plus-size, Crystal Renn wzięła udział w pokazie marki Zaca Posena Z Spoke!

Kilka miesięcy temu Crystal wzięła udział w pokazie kolekcji Chanel Resort . Później modelka plus-size dostała kolejne, lukratywne propozycje. Pojawiła się w kampanii Jean Paul Gaultier i w reklamie ponownego otwarcia butiku Chanel . Dwie bardzo znane marki postawiły na modelkę w niestandardowym rozmiarze. To była prawdziwa zapowiedź zamian! Ważni projektanci zaczęli zmieniać kierunek odchodząc od chorobliwie wychudzonych modelek i pewne było, że inni pójdą w ich ślady. Ostatnio do tego grona dołączył Zac Posen , który zatrudnił Crystal do nowojorskiego pokazu marki Z Spoke . 24-letnia modelka była zachwycona.

Zgłupiałam! Zac jest jednym z tych, których pragniesz. Zac, Calvin i Marc to wielka trójka." - powiedziała Crystall.- "(Posen) chce by kobiety były w stanie się zmieścić i mogły kupować jego ubrania. Robią ubrania w moim rozmiarze(...). Taka właśnie powinna być moda." - dodała modelka.

Crystal nie wygląda już jak kiedyś. Nie przypomina dawnej modelki plus-size . Jej większy rozmiar jest prawie niezauważalny i wręcz można powiedzieć, że wygląda całkiem normalnie, jak zwyczajna kobieta . Najwyższy czas, by projektanci zrozumieli, że większość klientek chce oglądać ubrania na takich osobach, jak Crystal. Prawdziwych kobietach, a nie "szkieletach". Zrozumiał to Zac Posen, którego kolekcje nie sprzedawały się wcześniej najlepiej. Projektant postanowił więc zmienić strategię. Flagową markę przeniósł na paryski tydzień mody, bo stylistyka bardziej pasuje do francuskiej stolicy niż stylu Amerykanów, a ofertę Z Spoke przemienia na bardziej dostępną dla zwykłych ludzi. Crystal Renn w jednym z wywiadów powiedziała, że Zac Posen chce by projektowane przez niego ubrania pasowały na różne kobiety , nie tylko szczupłe modelki, bo muszą się przecież sprzedawać.

Crystal Renn Z Spoke by Zac Posen wiosna 2011 i pokaz Jean Paul Gaultier wiosna/lato 2006Crystal Renn Z Spoke by Zac Posen wiosna 2011 i pokaz Jean Paul Gaultier wiosna/lato 2006 Crystal Renn

Pojawienie się Crystal na nowojorskim tygodniu mody jest kolejnym przełomem . To dopiero początek pokazów i możliwe, że zobaczymy ją jeszcze na wybiegu. Trzeba przyznać, że modelka wygląda o wiele lepiej niż kilka lat wcześniej. Jest kobieca, zmysłowa i piękna mimo, że nie ma rozmiaru zero i jak widać na zdjęciach, modelka nie musi być chuda !

Więcej o: